یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   انتشار نقشه جامع طرح تفصیلی یزد/دسترسی مردم یزد به تمامی قراردادها و اطلاعات مزایده و مناقصه در سایت داده های باز و سایت شفافیت شهرداری.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۱۹

حمیدرضا قمی،سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد ،

انتشار نقشه جامع طرح تفصیلی یزد/دسترسی مردم یزد به تمامی قراردادها و اطلاعات مزایده و مناقصه در سایت داده های باز و سایت شفافیت شهرداری.

حمیدرضا قمی گفت،تمامی قراردادها و اطلاعات مزایده و مناقصه در این سایت قرار گرفته و عموم مردم می‌توانند با مراجعه به سایت شفافیت شهرداری یزد به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

حمیدرضا قمی گفت،طرح تفصیلی و برنامه ریزی آینده شهر همواره در ذهن مردم وجود داشت و جزو اطلاعاتی بود که شهروندان به آن دسترسی نداشتند اما در این دوره به طور جدی دنبال شد و این نقشه بر روی سایت شهرداری یزد قرار گرفت و جزییات طرح تفصیلی و اطلاعات کاربری ملک قابل مشاهده است.

وی از دیگر موارد شفافیت در شورای شهر و شهرداری یزد را راه اندازی سایت داده های باز و سایت شفافیت شهرداری برشمرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، قمی ادامه داد: تمامی قراردادها و اطلاعات مزایده و مناقصه در این سایت قرار گرفته و عموم مردم می‌توانند با مراجعه به سایت شفافیت شهرداری یزد به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها