چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   انتقادهای تند علیرضا منصوریان از مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
27 بهمن 1395 , ساعت 11:33

انتقادهای تند علیرضا منصوریان از مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تنها ۲۵ ساعت پس از پایان دربی ۸۴ و در شبی که برنامه نود نیز روی آنتن می رفت تشکیل جلسه داد و آرای خود را اعلام کرد. بر همین اساس سید جلال حسینی یک جلسه و مهدی رحمتی با احتساب محرومیت تعلیقی گذشته ۴ جلسه از همراهی تیمشان محروم شدند. 

در همین خصوص برنامه نود به صورت نسبتا مفصل به این پرونده پرداخت و با انتقادات تند و تیز سرمربی استقلال به کمیته انضباطی ادامه یافت. علیرضا منصوریان که به شدت به رای این کمیته و به شخص رییس آن معترض بود، با اصرار چند باره سعی در حضور اسماعیل حسن زاده روی خط، برای برگزاری یک مناظره تلفنی بود که تلاشش نتیجه ای در بر نداشت..
سرمربی استقلال پس از آن با حمله به کمیته انضباطی و با اعلام اینکه از محرومیت احتمالی ابایی ندارد، محرومیت های تیم های استقلال و تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات از سوی فیفا را به گردن کمیته انضباطی انداخت.

منصوریان ضمن انتقاد از واکنش سریع کمیته انضباطی و اعلام زودهنگام رای خاطیان دربی، با بیان اینکه پرونده های مالی بازیکنان و مربیان حتی در مدت ۲۴ ماه هم بررسی نمی شود، مدعی شد: کمیته انضباطی است که به مدیران باشگاه ها در برابر محرومیت های داخلی اطمینان خاطر می دهد و آنها را در برابر محرومیت ها مصون نگه می دارد . سرمربی آبی پوشان در ادامه گفت : همین موضوع سبب آن می شود که مدیران باشگاه ها با اطمینان خاطر مطالبات بازیکنان و مربیان حتی غیر ایرانی را پرداخت نکنند و هنگامی که آنها به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت می کنند تیم های ما با کسر امتیاز و یا محرومیت از فصول نقل و انتقالات مواجه می شوند. مسبب اینها کمیته انضباطی است که پیش از این واکنش لازم را در برابر تخلفات قبلی اعمال نکرده است.

منصوریان در پایان همچنین این تصمیمات را موجب آسیب دیدن فوتبال ایران دانست.

حال باید در انتظار پاسخ به انتقادهای تند علیرضا منصوریان از مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود. انتقادهایی که به نظر می تواند محل بحث فراوانی باشد و البته بیش از پیش انفعال کمیته انضباطی را درباره پرونده های مالی زیر سوال ببرد.

پایان خبر – ن ش

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها