شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, فرهنگی, مدیران برتر  »   انتقاد امام جمعه باغستان از حقوق معوقه کارگران شهرداری
۲۳ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۲۰:۰۰

امام جمعه باغستان:

انتقاد امام جمعه باغستان از حقوق معوقه کارگران شهرداری

حجت‌الاسلام ابوالفضل بنی‌احمدی از اینکه کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری این شهر در استخدام شرکت‌های پیمانکاری هستند، انتقاد کرد و خواستار تغییر وضعیت استخدامی آن‌ها و پرداخت به موقع حقوق‌ها شد.

 حجت‌الاسلام ابوالفضل بنی‌احمدی گفت: بعضا برخی پیمانکاران چند برابر حقوق را که به کارگران پرداخت می‌کنند از شهرداری دریافت کرده اما کارگر در صورت اعتراض اخراج می‌شود.

 یکی از وظایف مهم مسئولان دفاع از حقوق شهروندان زحمت‌کش و ضعیف جامعه است. دو نمونه از این اقشار در واحدهای خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مشغول خدمت رسانی هستند.

شهرداری باید بر فعالیت پیمانکارانی که در بخش خدمات و فضای سبز از طریق مناقصه شروع به کار می‌کنند، نظارت کافی داشته باشد.

 شما بزرگوارانی که در پیمان‌ها برنده می‌شوید و مشکلات مالی ندارید، با خودرو‌های شاسی بلند در شهر تردد می‌کنید و برای خرید وسایل ضروری  زندگی خود مشکلی ندارید، غم نان هم ندارید، بدانید کارگران زیردست شما اگر یک روز از زمان حقوق آن‌ها بگذرد با مشکل روبرو می‌شوند.

از نماینده، فرماندار و حراست و بازرسی شهرداری باغستان تقاضای ورود به این مسئله را دارم. چرا به کارگر زحمت‌کش ظلم می‌شود؟ بدانید این انقلاب متعلق به این عزیزان است و نه کسانی که با ماشین شاسی‌بلند وارد این شهر شده‌اند.

 آقایان شهردار، اعضای شورا و مدیران شهرداری اگر حقوق شما یک روز دیر پرداخت شود، به این شکل تحمل خواهید کرد. بدانید بنده به راحتی از این ظلم آشکار نخواهم گذشت.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , فرهنگی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب