چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, سیاسی  »   انتقاد جهانگیری از ایجاد جنگ روانی علیه دولت توسط رسانه ها
۲۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۶

صبح امروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «زن،‌ رسانه و خانواده» ؛

انتقاد جهانگیری از ایجاد جنگ روانی علیه دولت توسط رسانه ها

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (شنبه) در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «زن،‌ رسانه و خانواده» با تسلیت به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از حضور گسترده و آگاهانه مردم در مراسم‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت‌های ایشان تقدیر و اظهار کرد: حضور پرشور و بی‌سابقه مردم در این مراسم‌ها پیام‌های متعددی دارد که امیدواریم که آنها به استقرار و تثبیت اهداف بزرگی که مردان بزرگ انقلاب در سر داشتند منجر شود.

انتقاد جهانگیری از ایجاد جنگ روانی علیه دولت توسط رسانه ها : متأسفانه برخی رسانه‌های مخاف دولت که بعضاً از سرمایه‌های عمومی استفاده می‌کنند به جای انتقاد از تفکر و سیاست‌های دولت از نوعی جنگ روانی علیه دولت استفاده می‌کنند و در تلاشند که در اذهان مردم از دولت و مجلس برآمده از رأی مردم تصویری ناکارآمد نشان دهند.

 معاون اول رئیس جمهور باید به حکمت از دست دادن این فقیه عالیقدر اندیشید و از میراث گرانقدری که آن شخصیت ممتاز برای ما به جای گذاشته‌اند به تناسب مسائل و اقتضائات پیش رو بهره ببریم.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , سیاسی

سیاوش رهبران، یک جوان متولد بعد از انقلاب است که در اصفهان دامپزشکی خوانده است و با راه اندازی کسب و کار خانگی، سوسیس و کالباس سالم به شهروندان خود، عرضه می کند. در پی، گفت و گوی ما را...
به نقل از اردوپوینت، سرگئی ریابکوف روز دوشنبه پیش از آغاز دور دوم رایزنی‌ها در وین گفت: نیازی به واکنش بیش از حد در مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک از جمله لغو احتمالی تحریم‌های واشنگتن علیه ایران نیست. درمورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها