شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   مسکن و عمران  »   انجام مناقصه احداث پل غیرهمسطح ورودی نسیم شهر تهران با اعتبار سال ۹۹
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۳۷

حسن زارعی رئیس شورای اسلامی نسیم شهر :

انجام مناقصه احداث پل غیرهمسطح ورودی نسیم شهر تهران با اعتبار سال ۹۹

زارعی رئیس شورای اسلامی نسیم شهر با اشاره به اعتبار اولیه ۲۵میلیارد تومانی پروژه احداث پل غیرهمسطح ورودی این شهر در بودجه سال ۹۹، اذعان کرد: برای تکمیل این پروژه ۴۰ میلیارد تومان در بودجه سالجاری مصوب و مناقصه آن با اعتبار سال ۹۹ انجام شد.

به نقل از ایرنا، “حسن زارعی” گفت: احداث این پل مطالبه مردم بود و در این راستا طرح مطالعه احداث پل غیرهمسطح نسیم شهر به مدت ۲ سال انجام شد.

وی افزود: این پل تسهیل کننده تردد وسایل نقلیه از نسیم شهر به سمت اسلامشهر خواهد بود.

رییس شورای اسلامی نسیم شهر با بیان اینکه پروژه پل غیرهمسطح یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی شهرستان بهارستان محسوب می شود، افزود: مجوزات لازم برای احداث این پروژه از کمیته های فنی و ترافیکی استانداری تهران اخذ شده است.

زارعی با اشاره به اعتبار اولیه ۲۵میلیارد تومانی این پروژه در بودجه سال ۹۹، اذعان کرد: برای تکمیل این پروژه ۴۰ میلیارد تومان در بودجه سالجاری مصوب و مناقصه آن با اعتبار سال ۹۹ انجام شد.

وی مدت اجرای این پروژه را یک سال عنوان کرد و گفت: در صورت تامین اعتبارات مالی آن و تعهد پیمانکار این پروژه میتواند در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

به نقل از کدال‌نگر،شرکت شیشه قزوین، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از برگزاری مزایده عمومی فروش یک باب ساختمان در تهران و دو دستگاه آرتمان مسکونی واقع در مشهد و ۱۷ هکتار زمین واقع در قزوین خبر...
به نقل از ایرنا، به گزارش شنبه شب روابط عمومی راه و شهرسازی قم حسن صبوری همچنین اظهار داشت: ۶۵ کیلومتر مسیر دسترسی دریاچه نمک با احتساب ۷۰ میلیارد ریال برای احداث هر کیلومتر از مسیر، نشان از نیاز به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها