جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   انحراف وام‌های عشایر در کهگیلویه و بویراحمد
۲ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۵۷

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

انحراف وام‌های عشایر در کهگیلویه و بویراحمد

حسن نگین تاجی گفت:به زودی با شورای ها و شهرداری شهرهای کلان استان برخورد قضایی خواهد شد.

حسن نگین تاجی گفت:در بحث تولید و حمایت از تولید کنندگان یک بخش مربوط به نبود کارخانه‌ها در استان بوده و برخی کارخانه‌های ما با مشکل مواجه هستند در خصوص کارخانه قند که هویت اجتماعی ما بود انقلابی صورت گرفت که باید از قضات شجاعی که حکم زدند قدردانی کنیم.

این کارخانه به ثمن بخس فروخته شد که در دستور کار دادگستری قرار گرفت و با دستور مستقیم آیت الله رئیسی رفع تصرف شد و به دولت بازگشت بر اساس سیاست دستگاه قضایی تا گام آخر پشتیبانی را انجام دادیم که خوشبختانه قراردادی میان بانک تجارت و کارگران بسته شده و آن‌ها به کار برگشتند و بیمه و حقوق آنها پرداخت می‌شود.

کارخانه آرد هم می‌رفت تا سرنوشتی مثل کارخانه قند یاسوج داشته باشد از مزایده‌ای که در تهران انجام شد جلوگیری کردیم در پتروشیمی سقاوه با مجاهدت همکاران بطلان واگذاری انجام و خلع ید شد و هرآنچه که کارخانه مشکل‌دار داشتیم توسط دادگستری استان مشکلات آنها در دستور کار قرار گرفت.

در مبارزه با مفاسد اقتصادی در چارچوب الزامات یعنی قاطعیت شفافیت و پرهیز از شعار در دادگستری استان برخورد لازم صورت گرفت که برای اولین بار به برخی موارد اشاره می کنیم و هدف اصلاح امور است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب