سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای آزادراه کنار گذرغربی اصفهان
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۲

انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای آزادراه کنار گذرغربی اصفهان

به نقل از وزارت راه و شهرسازی، اسحاق جانگیری تصویب نامه هیئت وزیران در جلسه هفتم خرداد ۹۶ مبنی بر اصلاح قرارداد آزادراه کنارگذر غرب اصفهان بود را برای اجرا به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرد.

متن اصلاحیه این تصویب نامه که به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به تصویب اعضای دولت رسیده بود، به این شرح است:

۱- با اجرای قطعه دوم آزادراه کنار گذر غربی اصفهان حد فاصل میدان کرکوند تا تقاطع بزرگراه مبارکه ـ شهرضا و مبارکه ـ بروجن (سه راهی طالخونچه) به طول حدود ۱۵ کیلومتر با برآورد تقریبی یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال شامل تأمین منابع مالی، انجام طراحی، تکمیل مطالعات، مهندسی، تملک باقیمانده اراضی، کنترل کیفی و احداث آزادراه و تأسیسات جانبی، نگهداری، بهره‌برداری و انتقال آن، به طول پروژه مندرج در بند «۱» تصویب‌نامه شماره ۳۶۴۳۳/ت۲۹۱۲۱هـ مورخ ۱۳ آبان ماه ۱۳۸۲، «۱۵» کیلومتر اضافه می‌شود.

۲- سایر مفاد تصویب‌نامه یادشده به قوت خود باقی است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب