شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   خیانت به ملت ایران با انعقاد معاهده 2030
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۲۱

آیت‌الله عابدینی گفت:

خیانت به ملت ایران با انعقاد معاهده ۲۰۳۰

آیت‌الله عابدینی در جمع اساتید مدارس علمیه قزوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری اظهار داشت: همت استاد شهید مرتضی مطهری در دوران زندگی خود، دفاع از حقایق اسلامی و معارضه و مقابله با دشمنی‌هایی بود که در عرصه فکر و اندیشه علیه اسلام مطرح می‌شد.

وی افزود: خصوصیت ممتاز استاد شهید مطهری دفاع از حقیقت و دفاع از اسلام بدون ملاحظه، بدون رودربایستی و بدون بیم و هراس بود.

به نقل از فارس، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز جوانان، دانشجویان، معلمان و کارگران اگر می‌خواهند در زمینه افکار اسلامی عمق پیدا کنند و پاسخ سؤالات خود را بیابند، باید به کتاب‌های شهید مطهری مراجعه کنند.

عابدینی اضافه کرد: تلاش شهید مطهری این بود که دانایی مردم را نسبت به اسلام بالا ببرد و خطاهایی که در طول تاریخ اسلام روی داده را از بین ببرد و در این راه هم از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی به اهمیت علم‌آموزی اشاره و بیان کرد: اهمیت علم به قدری در اسلام بالا است که هر آنچه به علم انتساب یابد هم از ارزش برخوردار می‌شود و شاهد هستیم افرادی که توفیق تحصیل مسائل دینی را نیافتند و یا نیت ترویج علوم دین مبین اسلام را دارند از این قافله عقب نمانده و با تأمین مکان، چاپ کتب آموزشی، مشارکت و کمک به تحصیل خود را به جمع منتسبان به علم می‌رسانند و این بستر برای مردم و مسؤولان شهرستان میانه هم فراهم است.

امام جمعه قزوین به انعقاد معاهده ننگین ۲۰۳۰ اشاره و عنوان کرد: این سرعت عمل در اجرایی کردن سند حتی برای یونسکو و غربی‌ها تعجب‌آور بوده به‌گونه‌ای که از عملکرد ایران قدردانی شده است.

عابدینی ادامه داد: این سند مقابل مبانی اسلامی و انقلابی بوده که بدون مصوبه مجلس و دیگر نهادها اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه بندهای سند ۲۰۳۰ خلاف اسلام و قوانین کشور بوده و در واقع خیانت است، مطرح کرد: نگاه لیبرالی و نئولیبرال در موضوعات مختلفی همانند آموزش و پرورش، کودک و خانواده و زن و مرد اشتراکاتی با اسلام دارد اما تناقضاتی هم در بین این دو است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...
به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...

مطالب مرتبط با برچسب