شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   انواع سیم و کابل آلومینیومی و مسی با كيفيت بالا
۸ بهمن ۱۳۹۸ , ساعت ۱۱:۲۴

انواع سیم و کابل آلومینیومی و مسی با کیفیت بالا

گروه صنایع افق البرز، گروه صنعتی مستقل، متعلق به بخش خصوصی و متخصص در تولید مفتول مس ۸ میلیمتری و مفتول های مسی نازک شده در قطرهای مختلف، سیم و کابل های مسی و آلومینیومی فشار ضعیف و فشار متوسط مورد استفاده صنایع تولید و توزیع برق، ساختمان سازی، نفت گاز پتروشیمی، خودروسازی، حمل و نقل و غیره در کشور می باشد.

حضور ۴۰ ساله در بازار فلزات و سیم و کابل کشور، تاسیس اولین کارخانه تولید سیم و کابل مسی و آلومینیومی فشار ضعیف گروه در سال ۱۳۷۳، توسعه کارخانه در جهت تولید سیم و کابل های مسی و آلومینیومی فشار متوسط، ایجاد کارخانه تولید مفتول مس ۸ میلیمتری و مفتول های مسی نازک شده در قطرهای مختلف، ایجاد کارخانه تولید سیم و کابل مسی و آلومینیومی در افغانستان، رعایت مستمر استانداردها، موازین فنی، حقوق مصرف کنندگان، مشتری مداری و صادرات مستمر محصولات با کیفیت گروه به کشورهایی نظیر ترکیه، ارمنستان، عراق، افغانستان، بحرین، روسیه، گرجستان و غیره که منجر به انتخاب چندین ساله گروه به عنوان صادرکننده نمونه شده است و همچنین قرارگرفتن در لیست تامین کنندگان اکثر شرکت ها و سازمان های بزرگ کشور نشان دهنده سابقه و اعتبار مناسب گروه می باشد.

چشم انداز و سیاست استراتژیک گروه، بهبودمستمر، خلاقیت، نوآوری و ارایه راه حل های مناسب به نیازهای مشتریان می باشد.

تعهد گروه ارایه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و مبتنی بر نیاز و خواست مشتری می باشد از این رو گروه خود را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در روابط تجاری بلند مدت می داند.

در گروه صنایع افق البرز، گستره وسیعی از محصولات جهت پاسخ گویی به نیازهای مشتریان بومی و بین المللی تولید و در بازارهای هدف داخلی و صادراتی عرضه می گردد.

 

مادامی که میتوان اول بود دوم بودن کافی نیست…

دستاورد ها ، گواهینامه ها و تقدیرنامه های شرکت گروه صنایع افق البرز *

دفتر مرکزی:
تهران – خیابان لواسانی (فرمانیه) – خیابان سعیدی (مهماندوست) – پلاک ۲۵
شماره تماس : ۲۳۵۷۴-۰۲۱

کارخانه:
قزوین – شهرک صنعتی لیاء – بلوار بهشتی – خیابان هنر – خیابان ارزش
شماره های تماس : ۹۶ و ۳۳۴۵۴۳۹۰- ۰۲۸ ۳۳۴۵۴۶۳۲–۰۲۸ ۳۳۴۵۴۷۸۳-۰۲۸

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

این روزها تشخیص برنج خوب، بسیار سخت شده است! قبل از کیفیت برنج، کشف اصالت آن مهم‌تر به حساب می‌آید. زمانی که برای خرید به فروشگاه‌های اینترنتی یا حقیقی سر می‌زنید با گروهی از نشان‌ها و برندهای متنوع تجاری مواجه...
اهمیت سلامتی را می توان از دیدگاه های مختلف مشاهده کرد، اما امروزه سلامت جسم برای اکثر افراد چه پیر و چه جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این روزها وحشت بیماری کرونا همه ی جامعه را درگیر خود کرده ....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها