دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   انواع کفپوش و پارکت ورزشی
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ , ساعت ۲۱:۳۱

انواع کفپوش و پارکت ورزشی

روکشها و کفپوشهاى پیش ساخته در جهان امروز، در حال جایگزین شدن پوششهاى پلى اورتان سنتى میباشند.خواصى همچون مقاومت و پایدارى در برابر محرکهاى خارجى همچون گرما، سرما، ضربه، بریدگى، رطوبت، یخ زدگى و… و همچنین داشتن کیفیتهایى همانند ضربه گیر بودن، تنوع در انتخاب رنگ، طراحى، راحتى نصب، طول عمر طولانى و… باعث محبوبیت این نوع پوششها شده اند.

شرکت عمران چوب بلوط تولید کننده انواع کفپوش‌ های ورزشی (چوبی و لاستیکی) ، پارکت‌های چوبی ، چمن مصنوعی ، پیست دو و میدانی ، کفپوشهای فضای باز و چند منظوره می باشد.

روکشهاى شرکت عمران چوب بلوط در کلیه تستهاى مربوطه IAAF به نتایج مقبولى دست یافته اند و تأییدیه این سازمان را بدلیل سهولت و امنیت بیشتر براى ورزشکاران و همچنین محافظت از محیط زیست کسب کرده اند.

شماره های تماس :
۰۲۱۴۴۸۰۴۴۲۸
۰۹۱۲۳۲۱۹۰۰۴

آدرس :تهران-منطقه ۵-بزرگراه اشرفی اصفهانی – شهرک نفت – پلاک ۲ – مجتمع استاد شهریار

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

شرکت بازرگانی دریا کنار با مدیریت جدید و به روز فعالیت خود را در عرصه تولید مواد غذایی آغازنموده است. صادرات و ارزآوری مسئله مهمی در کشور عزیزمان ایران می باشد. این شرکت در زمینه صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس...
گروه صنعتی گل نرگس با 10 سال سابقه در زمینه تولید انواع طنابهای ابریشمی و تولید دستگاه های طناب بافی، قیطان بافی و ماشین آلات بریدینگ فعالیت می کند. انواع طنابهای ابریشمی از سایز 1 تا 140 میلیمتر با استحکام فوق...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها