سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اولویت‌ برنامه پلیس فرودگاه، پیشگیری از قاچاق کالاست
۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۲

اولویت‌ برنامه پلیس فرودگاه، پیشگیری از قاچاق کالاست

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: اولویت‌های برنامه پلیس فرودگاه، پیشگیری از قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر است.

به نقل از ایسنا، سردار حسن مهری در حاشیه مراسم معارفه رئیس پلیس جدید فرودگاه کیش در پاسخ به خبرنگاران در مورد برنامه‌ها و اولویت پلیس فرودگاه اظهار کرد: مهمترین برنامه های ماموریتی در سال جدید که به “اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال ” نام گرفته پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و جلوگیری از جا به جایی مواد مخدر از مرزهای هوایی کشور است.

وی تاکید کرد: بحث آموزش نیروها، صیانت از کارکنان، تعالی رفتار کارکنان پلیس فرودگاه در برخورد خوب و مناسب و در خور شأن مسافران از دیگر برنامه‌ها و مأموریت‌های پلیس فرودگاه است.

سردار مهری در مورد ارزیابی و درصد رضایت از پلیس فرودگاه کیش نیز گفت: با توجه به نظرسنجی انجام شده بیش از ۹۴ درصد مسافران از  پلیس فرودگاه کیش رضایتمندی خودرا اعلام کرده اند.

وی در مورد کشفیات مواد مخدر در فرودگاه های کشور نیز اظهار کرد: بیش از ۳۵۰ کیلو مواد مخدر در سال در فرودگاه های کشور از قاچاقچیانی به دست می آید که قصد انتقال مواد به خارج از کشور را دارند.

سردار مهری در مورد امنیت فرودگاه های کشور گفت: با توجه به همبستگی که میان نیروهای امنیتی در فرودگاه ها وجود دارد مورد امنیتی مشاهده نشده و این امر با تعامل، همکاری و همدلی میان نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در پایان خاطرنشان کرد :حفظ این امنیت را همچنان در صدر برنامه‌های خود داریم تا بتوانیم محیطی امن برای مسافران ایجاد کنیم.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ “جلیل غفاری ” با حکم رئیس پلیس پیشگیری ناجا به عنوان رئیس پلیس جدید فرودگاه کیش معرفی شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج ، درنشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که روز دوشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر تشکیل شد، سردار مهری، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها