یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اولویت مردم در خرید کالا / کالای ایرانی
۱ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۲

اولویت مردم در خرید کالا / کالای ایرانی

رحیم بنا مولایی در نشست تجلیل از خبرنگاران و تشکلها و مشارکت های اجتماعی اظهار داشت: گسترش این فرایند در استان البرز جای خوشحالی دارد و امیدواریم همه مردم و مسئولان برای حمایت بیشتر از صنعت داخلی پای کار بیایند.
وی با بیان اینکه اکنون به علت مشکلات مختلف، برخی صنایع داخلی در تنگنا قرار گرفته اند، گفت: حمایت از کالای ایرانی و صنایع داخلی گره گشای مشکلات اقتصادی است .
وی بیان داشت : اخلاق مداری و کنار آمدن با واقعیت ها و تلاش مضاعف مهم ترین رکن برای گذر از شرایط سخت تحریمی و فشارهای دشمنان است.
رئیس اتاق بازرگانی البرز افزود: امسال با حضور تشکل ها درعرصه ی برنامه ریزی جهت توسعه صادرات،  اتاق بازرگانی البرز حرکت ارزشمندی شکل گرفته زیرا با این رویکرد، تبدیل اقتصاد دولتی به خصوصی و تکیه بر اقتصاد غیر نفتی قابل تحقق است.
وی بیان داشت: تبدیل اقتصاد دولتی به خصوصی و اقتصاد غیرنفتی از خواسته ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب است .
بنا مولایی گفت: تاکنون ۲۳ تشکل بخش خصوصی در البرز راه اندازی شده که ۲۰ تشکل آنها فعالانه وارد عرصه کار و فعالیت  در اتاق بازرگانی  است.
وی بیان داشت: با تلاش و همت دست اندرکاران عرصه تولید و تجارت ، اتاق بازرگانی البرز از درجه ۲ به درجه یک ارتقاء یافته است.
رئیس اتاق بازرگانی البرز افزود: برای ارتقای سطح دانش دست اندرکاران تولید و صنعت در اتاق آموزش راه اندازی کرده ایم و نمایشگاه دائمی فعال شده و سامانه اتاق بازرگانی یکی از پر محتوی ترین سامانه ها است.

 در  پایان این نشست از تشکل های فعال و خبرنگاران استان البرز تجلیل شد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

رحیم بنا مولایی در نشست مشترک هیئت تجاری کشور آلمان با فعالان اقتصادی استان البرز با اشاره به تجارت از دست رفته حوزه حلال در اروپا افزود: با توجه به رشد صنعت فعال ایران در حوزه غذای حلال درصدد ایجاد...
رحیم بنا مولایی در نشست هیات تجاری کشور عراق در البرز افزود: این استان در تولید کالای درجه یک و محصولات کشاورزی با کیفیت مانند گل و گیاه دارای جایگاه خوبی در منطقه و جهان است و به همین دلیل...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها