جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی, فرهنگ و هنر  »   اولین چکش هفتمین حراج تهران با اثر عباس کیارستمی
۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۲۳

اولین چکش هفتمین حراج تهران با اثر عباس کیارستمی

عصر جمعه ۱۶ تیرماه، اولین چکش هفتمین حراج تهران با اثر عباس کیارستمی زده شد.

اثر «شاعر و قفس» ساخته پرویز تناولی به مبلغ  دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و به ترتیب، اثر دیگری از سهراب سپهری و بهمن محصص هر کدام به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، تابلو اردوگاه همایونی اثر محمد غفاری «کمال الملک» با مبلغ یک میلیارد و  ۱۵۰ میلیون تومان و اثر منوچهر یکتایی با مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان جزو آثاری بودند که به بالاترین رقم در این حراجی فروخته شدند.

از بین ۷۲ اثر معرفی شده در هفتمین حراج تهران فقط اثر جواد رستم شیرازی که قیمت آن با ۵۰ میلیون تومان شروع شد، به فروش نرفت. مبلغ  ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومان  برای فروش این اثر پیش بینی شده بود.

اولین چکش هفتمین حراج تهران برای تابلو عکس عباس کیارستمی از مجموعه سفید برفی که قیمت  ۱۵۰ تا ۲۰۰میلیون تومان پیش بینی شده بود، پایین آمد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , فرهنگ و هنر

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب