سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اولین کنفرانس ملی رهیافت های نو در مدیریت، حسابداری و اقتصاد مقاومتی
۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۳

توسط موسسه آموزش عالی میعاد در مهرماه 96 برگزار می شود

اولین کنفرانس ملی رهیافت های نو در مدیریت، حسابداری و اقتصاد مقاومتی

ناصر میرسپاسی، رئیس کنفرانس ملی رهیافت های نو در مدیریت، حسابداری و اقتصاد مقاومتی بیان کرد: امروزه در دنیا، علوم انسانی وجهه‌ی کاربردی بشر هستند. در این میان، نقش علوم مدیریت و حسابداری و اقتصاد به عنوان موتور توسعه‌ی علمی و مدیریتی کشور اهمیتی روزافزون دارد.

در دوره کنونی، تحقیقات از حالت کلی نگری در گذشته به جزئی نگری تغییر وضعیت داده اند و فناوری اطلاعات روز به روز در حال ارتقاء بینش ما در مورد جهان اطراف است. تثبیت نتایج بررسی های علمی نیز بالطبع نیاز به سازماندهی و انتشار مناسب آنها دارد.

کنفرانس‌های علمی فرصت مغتنمی برای رسیدن به این هدف را فراهم می‌سازند. از این رو بر آن شدیم با نگاهی نو و با هدف ارج نهاندن به تلاش پژوهشگران و محققان ارجمند به برگزاری کنفرانس ملی رهیافت های نو مدیریت، حسابداری و اقتصاد مقاومتی اقدام نماییم.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و از تمامی اساتید محترم دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و دانشجویان عزیز دعوت می‌نمایم تا با شرکت در این همایش، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه مدیریت، حسابداری و اقتصاد مقاومتی به منظور بررسی راهکارهای بهره گیری موثر و کارامد از این دستاوردها و برنامه ریزی لازم در جهت تکامل و توسعه تحقیقات انجام شده و استفاده از آن در جهت توسعه علمی کشور، ارائه نمایند.

سعی ما و کلیه دست‌اندرکاران همایش در هرچه بالا بردن کیفیت برگزاری کنفرانس با این هدف است که پژوهشگران گرامی با اطمینان خاطر بیشتر به تبادل یافته­ های خود بپردازند. امید است با برگزاری این همایش گامی در پیشبرد علم و دانش کشور برداشته شود.

براساس این گزارش، اولین کنفرانس ملی رهیافت های نو در مدیریت،حسابداری و اقتصاد مقاومتی به همت موسسه آموزش عالی میعاد در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار خواهد شد. در این کنفرانس تیمی متشکل از اساتید برجسته و فعال دانشگاههای سرآمد در حوزه مدیریت کشور، گامی مهم در راستای ترویج فرهنگ پژوهش و نوآوری و تزریق آن به دنیای کسب و کار داشته باشند ، لذا بدینوسیله از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهش‌گران و افراد فعال در حوزه کسب و کار دعوت می‌شود با شرکت در برنامه‌های متنوع این کنفرانس، در این رویداد مهم علمی مشارکت نموده و آخرین دستاورد‌های علمی، پژوهشی و اجرایی خود را ارائه نمایند.

همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://Maeconf.ir/fa/ مراجعه کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب