یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   سینما, فرهنگ و هنر  »   اکران فیلم «نهنگ عنبر» با حضور هنرمندان این فیلم
20 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:42

اکران فیلم «نهنگ عنبر» با حضور هنرمندان این فیلم

مدیرعامل فیلمیران و پخش‌کننده فیلم «نهنگ عنبر۲» در پاسخ به اینکه برخی اخبار رسمی حکایت از عدم نمایش فیلم «نهنگ عنبر» در تاریخ مقرر دارد، توضیح داد: مشکل حل شده است و امروز این فیلم در تاریخ مقرر اکران می‌شود.

به گفته‌ او مراسم افتتاح «نهنگ عنبر۲» امروز ساعت ۱۰:۳۰ درپردیس کوروش با حضور هنرمندان این فیلم برگزار خواهد شد.

پخش‌کننده فیلم «نهنگ عنبر۲» از اکران جدیدترین ساخته‌ی سامان مقدم در بیش از ۴۰ سینما خبر می‌دهد.

دی سی پی نمایش هر فیلمی یک روز قبل از اکران آن باید به سینمای مربوطه منتقل شود اما گویا از عصر گذشته به برخی سینماها نرسیده است،پیش بینی می‌شود با تاخیر در برخی سینماها به نمایش درآید.

از جمله پردیس سینمایی تماشا که نمایش این فیلم را از برنامه امروزش خارج کرده است و پیش بینی می شود در روزهای آینده در این پردیس به نمایش درآید.

«نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی و تهیه کنندگی سامان مقدم ادامه‌ی مستقیمی برای فیلم «نهنگ عنبر» است که دو سال پیش اکران شد، آن فیلم ۷.۵ میلیارد تومان فروش کرد.

در این فیلم، رضا عطاران و مهناز افشار بازیگران اصلی هستند و علی قربان‌زاده، ویشکا آسایش، حسان نواب‌صفوی، رضا ناجی، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانی و علی قربان‌زاده نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پایان خبر – ش الف

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سینما  , فرهنگ و هنر

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها