یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ایجاد شرکت ها برای تسهیل در فعالیت های شهرداری و مشخص شدن نحوه واگذاری و قیمت گذاری ،به اشخاص خاص یا با مزایده به دلیل نارضایتی از انعکاس فعالیت‌های شورای شهر تبریز.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۵۶

سونیا اندیش، رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک‌،

ایجاد شرکت ها برای تسهیل در فعالیت های شهرداری و مشخص شدن نحوه واگذاری و قیمت گذاری ،به اشخاص خاص یا با مزایده به دلیل نارضایتی از انعکاس فعالیت‌های شورای شهر تبریز.

سونیا اندیش گفت،نحوه واگذاری و قیمت گذاری باید مشخص شود که به اشخاص خاصی است یا با مزایده خواهد بود.

سونیا اندیش گفت،چند سوال در خصوص شرکت های تابعه وجود دارد و موضوع صحبت ما تنها شرکت هایی را که در لایحه فعلی آمده، نیست.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از شرکت ها برای تسهیل در فعالیت های شهرداری ایجاد می‌شود که باید تکلیف این شرکت ها نیز مشخص شود.

وی افزود: نحوه واگذاری و قیمت گذاری باید مشخص شود که به اشخاص خاصی است یا با مزایده خواهد بود.

اندیش گفت: موضوعات و زمینه‌های فعالیت این شرکت ها متفاوت است و لازم است هرکدام به صورت مجزا بررسی شود. 

وی تاکید کرد:  باید تمام شرکت های شهرداری بررسی شده و قیمت گذاری و واگذاری به صورت شفاف اعلام شود. عمده مشکل ما با شرکت همشهری موضوع نیروی انسانی است.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

رامین صادقی گفت،در سال گذشته تعداد 17 فقره پروانه بهره برداری معدنی صادر شده که نسبت به سال 98، 6/2 درصد افزایش داشته است. وی آزاد سازی معادن راکد و منجمد را یکی از برنامه های مهم در سال جهش تولید...
سید مهدی فلاح میری گفت،شرکت صنایع ابریشم گیلان واقع در شهرستان صومعه‌سرا سال ۱۳۶۲ درزمینه تولید نخ ابریشم با ظرفیت اسمی ۱۰۴ تن در سال، با اشتغال حدودا ۳۰۰ نفر و در زمینی به مساحت ۱۸ هکتار به‌عنوان یکی از واحدهای بزرگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها