جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگی  »   ایجاد “فرصتهای مطالعاتی کوتاه مدت” از امسال برای دانشجویان پزشکی
۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۷

ایجاد “فرصتهای مطالعاتی کوتاه مدت” از امسال برای دانشجویان پزشکی

ایجاد “فرصتهای مطالعاتی کوتاه مدت” ۳ تا ۶ ماهه برای دانشجویان وزارت بهداشت علی الخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی عالی از امسال فراهم می شود.

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اقدام مناسبی که امسال در شورای بورس “فرصتهای مطالعاتی کوتاه مدت” برای دانشجویان به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی عالی ایجاد شده است، خبر داد.

دکتر سید علی حسینی افزود: فرصت‌های کوتاه مدت ۳ تا ۶ ماهه برای دانشجویان جهت بهره‌برداری از ظرفیت دانشگاه‌های بزرگ دنیا، تکمیل پروژه‌ها، استفاده از فرصت‌های مطالعاتی و اخذ پذیرش ایجاد می شود.

وی ادامه داد: اعطای فرصت‌های مطالعاتی کوتاه مدت در حال حاضر از دانشگاه‌های معتبر شروع شده است و از این جهت پیام خوبی است که اعلام بکنیم کسانی‌که علاقه‌مند هستند می توانند این تعامل بین المللی را ارتقاء ببخشند و در کار علمی خود این ارتباطات را بین المللی را توسعه دهند.

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اظهارکرد: ما باید بپذیریم آموزش علوم پزشکی در کشور ما وضعیت خوبی دارد و شاهد این هستیم که خیلی‌ها از خارج دارند درخواست پذیرش می کنند برای اینکه بیایند و فرصت های مطالعاتی و دوره‌های تحصیلات مقاطع مختلف و حتی تحصیلات تکمیلی را در ایران بگذرانند.

حسینی بیان کرد: آموزش پزشکی به خصوص در چند سال گذشته با روندی که پیش می رود مسیر خوبی را به لحاظ کمیت و کیفیت آموزش طی کرده است و با بسته‌های نوآوری که در حال حاضر در معاونت آموزشی وزارت بهداشت طراحی شده کمک اساسی و جدی به آموزش پزشکی می‌کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب