یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ایجاد هزاران شغل در سال 2021 در استرالیا
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۷

ایجاد هزاران شغل در سال ۲۰۲۱ در استرالیا

نخست وزیر استرالیا از ایجاد هزاران شغل در استرالیا با آغاز پروژه عظیم ۵۰ میلیارد دلاری ساخت زیر دریایی در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ خبر داد.

‘مالکوم ترنبول’ نخست وزیر استرالیا که پس از شرکت در نشست سران گروه ۲۰ در هامبورگ آلمان به فرانسه رفت تا با مقامات این کشور اروپایی دیدار و رایزنی کند، گفت که نخستین مشاغل ایجادشده از قرارداد ۵۰ میلیارد دلاری ساخت زیر دریایی استرالیا توسط فرانسه طی ۵ سال آینده به وجود می آیند.
به نوشته روز دوشنبه تارنمای خبری ‘اس.بی.اس’، وی که در شهر ‘شربورگ’ فرانسه با فرمانده نیروهای مسلح این کشور نیز دیدن کرد، گفت: پیش بینی شده است پروژه ساخت زیردریایی در جنوب استرالیا در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ آغاز شود. این پروژه ی عظیم هزاران شغل به وجود خواهد آورد.

وی افزود: این قرارداد تبعات ملی، بین المللی و استراتژیک دارد و برای صنعت استرالیا ایجاد موقعیت های فراوان شغلی می کند.

‘مالکوم ترنبول’ نیز اذعان داشت که این پروژه، بلند پروازانه ترین پروژه نظامی تاریخ استرالیا است و بخشی از حرکت کانبرا برای رسیدن به آزادی است که ۱۰۰ سال پیش شروع شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب