دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ایرباس بیش از ۷۲۰ فروند هواپیما را تحویل مشتریان می دهد
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

ایرباس بیش از ۷۲۰ فروند هواپیما را تحویل مشتریان می دهد

 ایرباس پیش بینی ۲۰ ساله تقاضای هواپیمای خود را به ۳۴۱۷۰ هواپیمای جت و ۷۳۰ هواپیمای باربری به ارزش ۵.۳ تریلیون دلار افزایش داد در حالیکه چشم انداز رشد ترافیک خود را کوچکتر کرد . 

به نقل از بلومبرگ انگلیسی، دومین هواپیماساز بزرگ دنیا پس از بویینگ، همچنین پیش‌بینی کرد تقاضا برای تعمیرات، آموزش و به روز رسانی هم با افزایش ناوگان جهانی به بیش از ۴۰ هزار جت تا سال ۲۰۳۶، بالا خواهد ماند.

ایرباس همچنین پیش‌بینی ۲۰ ساله رشد ترافیک هوایی خود را از سالانه ۴.۵ درصد به سالانه ۴.۴ درصد کاهش داد، چرا که در این پیش‌بینی جدید به بازارهای بالغ و تکمیل شده‌ای مثل آمریکای شمالی نگاهی محتاطانه‌تر داشته است.

ایرباس پیش‌بینی تقاضای جت‌های تک راهرو و جت های پهن پیکر موتور دوقولوی خود را به ترتیب به ۲۴۸۰۷ و ۸۶۸۶ فروند افزایش داد ولی پیش‌بینی تقاضای مربوط به هواپیماهای بسیار غول پیکر خود نظیر A۳۸۰ را که تولید آن به علت تقاضای ضعیف افت کرده است، کاهش داد.

پیش‌بینی کل هواپیماهای  مسافری و باری به تعداد ۳۴۸۹۹ رسید که نسبت به ۳۳۰۷۰ هواپیمای پیش‌بینی شده در سال گذشته افزایش داشت چرا که تحویل‌های متعدد سال آینده هم در این پیش‌بینی گنجانده شده است.

رییس برنامه های ایرباس، دیدایر اورارد، چالش‌های پیش روی ایرباس را برای سال ۲۰۱۷ بر شمرد، که شامل افزایش تعداد تحویل ها به بیش از ۷۰۰ فروند و در همان زمان معرفی گزینه‌های جدید است.

مدیر اجرایی ارشد، تام اندرس، هم هدف تحویل یکسانی را در گفته‌هایش با خبرنگاران مطرح کرد.

ایرباس  به شکل رسمی و غیر رسمی اهداف خود برای ۲۰۱۷ را اعلام کرده است که طبق اعلام مدیر مالی آن پیش‌بینی می‌شود بیش از ۷۲۰ فروند در ۲۰۱۷ تحویل مشتریان شوند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب

با رسیدن نخستین هواپیماهای ATR خریداری شده از سوی ایران تعداد هواپیماهای برجامی به عدد هفت رسید و پیش بینی می‌شود این رقم تا پایان سال ۲۰۱۷ به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند، موضوعی که می‌تواند روی سرنوشت هواپیماهای...
وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد: این وزارتخانه سرگرم بازبینی مجوزهایی است که به شرکت‌های بوئینگ و ایرباس برای فروش هواپیما به ایران داده شده است. به نقل از ایسنا، استیون منوچین در برابر کمیته‌ای از نمایندگان مجلس آمریکا اظهار کرد: ما...