چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   این نامزد شورای شهر با صدق و صفا می آید
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۴۳

همراه با صادقعلی سعدی

این نامزد شورای شهر با صدق و صفا می آید

از سر صدق و صمیمیت با شهروندان شهیر و نیک سرشت خود کلامی و پیامی صد خلاصه عرضه دارم تا از سر خسروانی خویش بخواهند مرا به خدمتگزاری در کرسی شورای شهر به دویدن و تلاش بپذیرند و با تأثیرشان موثر کنند و موفق.

صادقعلی سعدی هستم با نام مستعار صادق فرزند علی در سال ۱۳۴۵ در روستای پرآوازه و دارالعلوم غریب محله از توابع بخش مرکزی شهرستان بهشهر در یک خانواده دینی مذهبی متولد شدم.

از کودکی با مشکلات و سخت کوشی عجین شدم. پس از تحصیلات تا چهارم ابتدایی در همین روستا، عازم شهرستان بهشهر شدم ولی علی الرغم استعداد و نبوغی که داشتم قلت بضاعت مالی، مدتها برای ادامه تحصیل غبطه خوردم و در نهایت، این ذوق و کنجکاوی در ادامه تحصیل باعث شد که پس از توانایی در اداره کردن امورات خویش، به تحصیل ادامه دهم و موفق به اخذ مدرک تحصیلی در رشته حقوق در سطح کارشناسی شوم.

در تأیید این ذوق و اشتیاق و نبوغ خانوادگی ناگفته نماند که یکی از برادرانم همانند حقیر از کوران مشکلات عبور کرد و اکنون از افسران عالی رتبه سپاه پاسداران و از حافظان کل قرآن کریم می باشد.

اگر گذشته را مرور نمایم باید بگویم در نوجوانی بدون اتکا به خانواده، به کار و تلاش برای تأمین معیشت خویش مبادرت نمودم. خلاصه زمانی رسید که جنگ تحمیلی آغاز و من در عنفوان جوانی بودم. برحسب وظیفه دینی و ملی عازم جبهه های نبرد با دشمن شدم، سی ماه از عمر خویش را در جبهه های نبرد حق علیه باطل گذراندم تا اینکه به درجه پر افتخار جانبازی نائل گردیدم.

پس از خاتمه جنگ با تأسیس شرکت تأسیساتی ایران – بهشهر در بخش گازرسانی آماده خدمت به مردم در این بخش شدم و با خدمت چند ده ساله به مردم، روح مردمی بودن و عشق خدمت به مردم در کالبدم به تلألو افتاد و با مردم و برای مردم زندگی کردن مایه آرامش بنده هست.

این توانایی توأم با علاقه خدمتگزاری به مردم باعث شد که بنده علاوه بر داشتن سمت مدیرعاملی شرکت تأسیسات ایران بهشهر در قسمت های زیر نیز مسئولیت داشته باشم.

۱- رئیس انجمن صنفی پیمانکاران شهرستان بهشهر

۲- عضو هیئت رئیسه کانون انجمن های گاز استان مازندران

۳- نایب رئیس اتحادیه سیم پیچ الکتروموتور شهرستان بهشهر

۴- عضو هیئت مدیره صندوق خیریه شهدای غریب محله

۵- معتمد بنیاد شهید شهرستان بهشهر

و در نهایت گواهی فعالیت در امورات عام المنفعه و .. را از زبان و بیان شما تأیید می گیرم.

براساس این گزارش و با توجه به حضور این نامزد شورای شهر در میان اقشار کارگری این شهرستان، پیش بینی می شود از آرای بالایی در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر برخوردار شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

شرکت رایان‌نت (سهامی خاص) به عنوان اولین تامین‌کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner) با سابقه فعالیت نزدیک به یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد...
سوله های سازه های فلزی هستند که بدون ستون میانی ساخته می شوند. پوشش سقف این سوله معمولا به صورت شیبدار است، امام امروزه سوله هایی با سقف گرد که به آنها سوله های قوسی نیز گفته می شود. این سوله...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها