سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   باد و باران و تگرگ در سیستان و بلوچستان و شمال غرب کشور
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۴۰

باد و باران و تگرگ در سیستان و بلوچستان و شمال غرب کشور

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده عصر امروز در جنوب سیستان و بلوچستان و از فردا در شمال غربی کشور باد و باران و احتمالا تگرگ رخ خواهد داد.

به نقل از مهر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر وجود جریان‌های جنوبی و انتقال رطوبت به جنوب شرق کشور است از این رو بعد از ظهر امروز سه‌شنبه در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهدداد.

احد وظیفه افزود: بعد از ظهر فردا چهارشنبه نیزدر نواحی شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رشد ابرهای جوششی، رگبار باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

وی تأکید کرد: پدیده تگرک و رخداد سیلاب نیز به خصوص در مناطق کوهپایه‌ای دور از انتظار نیست و از این رو توصیه می‌شود برای جلوگیری از خسارتهای احتمالی اقدام لازم به عمل آید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...
آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند. به‌خاطر تصادفات زیاد...

مطالب مرتبط با برچسب