یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   بازنشستگی ۸۰۰ پرسنل شرکت اتوبوسرانی تهران/با توجه به شرایط اپیدمی ویروس کرونا، شرایط اقتصادی و تحریم‌ها مناقصاتی،همچنان در انتظار واکسیناسیون رانندگان هستیم.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۴۲

محمود ترفع،مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی،

بازنشستگی ۸۰۰ پرسنل شرکت اتوبوسرانی تهران/با توجه به شرایط اپیدمی ویروس کرونا، شرایط اقتصادی و تحریم‌ها مناقصاتی،همچنان در انتظار واکسیناسیون رانندگان هستیم.

محمود ترفع گفت، در سال ۹۹ با توجه به شرایط اپیدمی ویروس کرونا، شرایط اقتصادی و تحریم‌ها مناقصاتی که برای تهیه لباس کار، لباس و فرم و تجهیزات ثانویه رانندگان برگزار می‌شد، شرکت کننده نداشت و یکسری عقب افتادگی در تامین لباس از سنوات قبل برای مثال از سال ۹۷ وجود داشت.

محمود ترفع گفت، تعدادی از این افراد در روز چهارشنبه دریافت کردند، برای تعدادی مبالغی به صورت علی الحساب پرداخت شده است و امیداریم هر هفته بتوانیم مبالغی را به حساب بازنشستگان پرداخت کنیم. 

ترفع درباره‌ عدم تامین لباس فرم پرسنل شرکت واحد گفت: در سال ۹۹ با توجه به شرایط اپیدمی ویروس کرونا، شرایط اقتصادی و تحریم‌ها مناقصاتی که برای تهیه لباس کار، لباس و فرم و تجهیزات ثانویه رانندگان برگزار می‌شد، شرکت کننده نداشت و یکسری عقب افتادگی در تامین لباس از سنوات قبل برای مثال از سال ۹۷ وجود داشت. 

او افزود: اما با توافقی که با شورای اسلامی کار انجام شد مبالغ ریالی معوض به پرسنل پرداخت کردیم و در این زمینه عقب افتادگی نداریم و لباس فرم پرسنل از دوشنبه شروع به توزیع شد. 

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره سرانجام مکاتبات برای دریافت واکسن رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی اظهار کرد: رایزنی‌های زیادی از طریق شهرداری و معاونت حمل و نقل و ترافیک با ستاد کرونا انجام شد و لیست راننده‌های بخش خصوصی و عمومی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت تا به محض اینکه در اولویت قرار گرفتند واکسیناسیون انجام شود.ما پیگیری‌های خود را برای واکسیناسیون رانندگان انجام دادیم و همچنان پیگیر هستیم. 

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها