چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگ و هنر  »   بازگشت «فیتیله ای ها» به قاب شبکه دو در ماه رمضان
۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۳۵

بازگشت «فیتیله ای ها» به قاب شبکه دو در ماه رمضان

کارگردان «فیتیله ای ها» درباره جزییات این برنامه که بعد از یک سال و چند ماه دوباره از شبکه ۲ پخش می شود، سخن گفت.

به نقل از مهر، محمد مسلمی با اشاره به بازگشت برنامه «فیتیله ای ها» به قاب شبکه دو گفت: ما بالاخره بعد از یک سال و چند ماه می توانیم دوباره برنامه را اجرا کنیم که با ابتدای ماه رمضان اولین قسمت از برنامه با تهیه کنندگی علیرضا آقایی پخش می شود.

کارگردان «فیتیله» درباره جزییات این سری از برنامه عنوان کرد: در سال ۹۴ به دلیل اتفاقاتی که رخ داد برنامه روی آنتن نرفت اما حدود ۲۵ قسمت ۸۰ دقیقه ای از برنامه ضبط شده بود و حالا این برنامه در کنداکتور پخش ماه رمضان در شبکه ۲ قرار گرفته است.

وی ادامه داد: البته مدت زمان برنامه در ماه رمضان حدود ۴۰ دقیقه است که هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن می رود و بنابراین تعداد قسمت های ضبط شده کوتاه می شود.

مسلمی با اظهار خوشحالی از پخش مجدد برنامه تصریح کرد: این برنامه در ۲ هفته اول شنبه، یکشنبه و دوشنبه روی آنتن می رود و از هفته های بعد شنبه تا چهارشنبه پخش می شود و فکر می کنم با تعطیل شدن مدارس بچه ها می توانند دوباره با این برنامه سرگرم شوند.

این برنامه ساز اضافه کرد: همانطور که گفته شد این قسمت ها پیش از این ضبط شده اما روی آنتن نرفته است بنابراین با همان شیوه قبل از قصه ها، مثل ها، حکایت ها و نمایش های مختلف برخوردار است. همچنین بازی های متنوعی با بچه ها داریم که سعی می کنیم در این بازی ها بیشتر از ویژگی های جسمی و انرژی آنها بهره بگیریم تا اینکه بازی های رایانه ای را به کار گیریم.

وی در پایان درباره تولید قسمت های جدید در برنامه نیز یادآور شد: ان شاء الله در سری بعد با رویکرد جدیدی برنامه را تولید می کنیم که با حمایت محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان دوباره روی آنتن می رود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگ و هنر

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب