پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   بانک صادرات به 300 هزار بازنشسته وام 4 میلیونی اعطا می کند
۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۲۹

بانک صادرات به ۳۰۰ هزار بازنشسته وام ۴ میلیونی اعطا می کند

بانک صادرات در جهت افزایش مبلغ وام ضروری بازنشستگان در سال ۹۶ تعهد داده که به ۳۰۰ هزار بازنشسته وام ۴ میلیون تومانی اعطا کند.

در اولین کنگره مجمع عالی کانون‌های بازنشستگی کشوری طرح وام ضروری بازنشستگان کشوری برای سال ۹۶ با حضور وزیر رفاه رونمایی شد.

یوسفیان معاون مدیرعامل بانک صادرات با بیان اینکه این بانک در منابع قرض الحسنه به شدت دچار مشکل است، اما در جهت وظایف اجتماعی خود تعهد کرده به ۳۰۰ هزار بازنشسته تا چهار ملیون تومان وام بدهد.

وی افزود: امروز تفاهم نامه اعطای وام به امضاء می رسد. ارزش این تفاهم نامه و اعتبار وام ۱۲۰۰ میلیارد تومان است.

یوسفیان با اشاره به اینکه ۷۰ هزار نفر درصف وام ازدواج هستند، گفت: مدیرعامل بانک صادرات دستور داده است فرزندان بازنشستگان بدون نوبت این تسهیلات را دریافت کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها