سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   بانک ملی ایران 11 هزار وام ازدواج اعطا کرد
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۷

بانک ملی ایران ۱۱ هزار وام ازدواج اعطا کرد

بانک ملی ایران ۱۱ هزار وام ازدواج تاکنون اعطا کرد که این میزان ۲۰ درصد از کل تسهیلات تخصیص یافته است و ۸۰ درصد آن تا پایان شهریور به زوجین پرداخت می شود.

بنابر اعلام بانک ملی ایران، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ضربتی ازدواج از اول مردادماه آغاز شده و تا روز ۱۴ مرداد ماه، ۱۱ هزار و ۳۱۹ نفر از تسهیلات این بانک بهره‌مند شده‌اند.

مبلغ این تسهیلات حدود یک هزار و ۱۹۳ میلیارد ریال بوده است.

اجرای طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با منابع قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک‌ها به میزان بیش از پنج هزار میلیارد تومان انجام می‌شود که سهم بانک ملی ایران از آن بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان معادل حدود ۲۰ درصد از کل تسهیلات است. این طرح تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب