پربازدید های چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۳۶

بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب

این بخشنامه از تاریخ ۱۳ خرداد ۹۸ بمدت ۳ماه لازم الاجرا است.

طبق این بخشنامه کلیه جرایم تا ۲۹ اسفند ۹۸ مشمول این بخشودگی خواهد بود. همچنین اخذ تاییدیه ستاد تسهیل و کارگروه های استانی علاوه بر دیگر دلایل ابرازی جهت برخورداری از بخشودگی این مصوبه الزامی است.

نکته قابل توجه دیگر بخشنامه خطاب به آندسته از کارگاه های مشمول که بعد از اسفند ۹۶ به علت بروز یکی از موضوعات دلایل ابرازی مشمول آیین نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوط شده اند ، بوده و برای این قشر، مهلت ارائه مدارک به سازمان تامین اجتماعی تا سه ماه پس از وقوع دلایل مزبور خواهد بود.

کارفرمایان بدهکاری که در دوره اجرای بخشنامه های قبلی علیرغم ارائه درخواست از پرداخت تمام یا بخشی از بدهی مربوطه همچنان خودداری نموده اند در صورت ارائه درخواست مجدد و با تایید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی با رعایت ضوابط مربوطه و اخذ ضمانت نامه بانکی و یا سند ملکی معتبر مشمول استفاده از این بخشنامه می گردند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

فهرست بهای ساختمانی نفت و گاز سال 98 جهت دانلود کلیک...
مصوبه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگی قرآنی درخصوص تغییرات آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان قرآن در سال ۱۳۹۸ طی نامه شماره ۹۸/۸۸۷۱/دش مورخ ۹۸/۰۶/۱۶ توسط رییس شورای توسعه فرهنگ قرآنی ابلاغ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها