دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۳۶

بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب

این بخشنامه از تاریخ ۱۳ خرداد ۹۸ بمدت ۳ماه لازم الاجرا است.

طبق این بخشنامه کلیه جرایم تا ۲۹ اسفند ۹۸ مشمول این بخشودگی خواهد بود. همچنین اخذ تاییدیه ستاد تسهیل و کارگروه های استانی علاوه بر دیگر دلایل ابرازی جهت برخورداری از بخشودگی این مصوبه الزامی است.

نکته قابل توجه دیگر بخشنامه خطاب به آندسته از کارگاه های مشمول که بعد از اسفند ۹۶ به علت بروز یکی از موضوعات دلایل ابرازی مشمول آیین نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوط شده اند ، بوده و برای این قشر، مهلت ارائه مدارک به سازمان تامین اجتماعی تا سه ماه پس از وقوع دلایل مزبور خواهد بود.

کارفرمایان بدهکاری که در دوره اجرای بخشنامه های قبلی علیرغم ارائه درخواست از پرداخت تمام یا بخشی از بدهی مربوطه همچنان خودداری نموده اند در صورت ارائه درخواست مجدد و با تایید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی با رعایت ضوابط مربوطه و اخذ ضمانت نامه بانکی و یا سند ملکی معتبر مشمول استفاده از این بخشنامه می گردند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز جزو روزهایی بود که در آن گزارش آمار استان‌ها امیدوارکننده بود. حدود ۱۰ استان جزو استان‌هایی بودند که از پیک بیماری بودند و امروز از پیک...
به نقل از خبرفوری ; چهارمین مرحله کمک حمایت معیشت کرونا ساعت ۲۴ امشب شنبه مورخ ۳۱ خرداد به حساب سرپرستان خانوارهای هدف واریز خواهد شد. این کمکها بر اساس بعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها