چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   بدون ریسک و آسان ، فست فودتو راه اندازی کن!
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۱۵

بدون ریسک و آسان ، فست فودتو راه اندازی کن!

از آنجاییکه صنعت غذا بسیار رقابتی است باید قبل از راه اندازی فست فود به خوبی تحقیق کنید ، بررسی کنید که چرا یک فست فود کارش به این خوبی گرفته است و دیگری خیر.

وارد شدن به بازار غذا یک تصمیم بسیار چالش برانگیز است، چرا که بسیاری از فست فودها در سال اول شکست خورده اند. اینکه چطور چیز هایی که در ذهن دارید به واقعیت تبدیل می شوند نیاز به بررسی و تحقیق و برنامه ریزی دارد .

راه اندازی فست فود و مدیریت آن نیازمند تخصص و مهارت است و لزوما به سرمایه بسیار زیادی نیاز ندارد. با تهیه تجهیزات فست فود و اجاره یک مکان و دراختیار داشتن نیروی انسانی توانمند و مشتاق میتواند شما را به برندی در حوزه فست فودی های محل خود تبدیل کند.

هر محدوده مکانی و هر طبقه از مشتریان سلایق و نیازهای خاص خود را دارند شما در راه اندازی فست فود، پیش از هر اقدامی لازم است مشتریان خود را مشخص کنید و برمبنای نیاز آن ها یک منوی غذای مناسب انتخاب کنید. سپس به تهیه تجهیزات ضروری فست فود خود اقدام نمایید.

تجهیزات فست فود با تنوع بسیار هدف های مختلفی را پوشش میدهد اگر شما میخواهید فست فود رباتیک را راه اندازی کنید به این صورت مشتری میتواند بر اساس منوهای چند رسانه ای دیجیتالی، غذای مورد نیاز را بر اساس تعداد و اندازه مشخص کرده و سپس از طریق کارت اعتباری خود، هزینه را پرداخت و فیش دریافت غذا را از دستگاه دریافت نماید و پس از چند دقیقه، غذای مشتری شما بر اساس نوبت آماده تحویل است.

همچنین، بین فضا و انتخاب تجهیزات فست فود یک ارتباط بسیار نزدیک وجود دارد. همیشه برای راه اندازی فست فود طرح های توسعه وجود دارد، بنابراین دقت کنید فضایی که انتخاب می کنید برای طرح های توسعه ای و افزایش مشتریان آتی مناسب باشد.

در راه اندازی فست فود و تهیه تجهیزات ، برندی که از آن خرید می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. درحال حاضر برند های مختلفی در سطح کشور به ارائه تجهیزات فست فود می پردازند که انتخاب را کمی دشوار می کند اما مشاوره با کارشناسان روبوفود می تواند در انتخاب بهترین تجهیزات متناسب با کاربری شما کمک شایانی باشد.

شرکت تجهیزات فست فود روبوفود با توجه به نوآوری و توانمندی در طراحی و تولید دستگاههای جدید ، کیفیت بالا ،قیمت های مناسب و تنوع بالای دستگاههای فست فود این شرکت امکان صادرات به کشورهای دیگر را نیز داشته و از افتخارات این شرکت صادرات به بیش از ۴۰ کشور دنیا است که در پرونده خود دارد.

گروه فوق تخصصی روبوفود در زمینه تجهیز و راه اندازی فست فود اینجا در کنار شما است تا به شما مشاوره و راهنمایی جهت راه اندازی فست فود و مراحل آن از صفر تا صد بدهد.

در وب سایت این گروه میتوانید نمونه تجهیزات راه اندازی فست فود را ملاحظه فرمایید و شرایط دریافت نمایندگی محصولات روبوفود را مطالعه نمایید.

آدرس: تهران,اتوبان ستاری شمالی,بعد از مجتمع کوروش,نبش بن بست اول . ساختمان کاخ طبقه ۶ واحد ۲۲
ساعت مراجعه ۹صبح الی۱۷
تماس: ۲۸۴۲۵۷- ۰۲۱
تماس ۲۴ساعته:۰۹۱۲۴۳۵۲۵۴۲
فکس: ۰۲۱-۴۴۲۰۷۰۳۹
سامانه پیامکی:۳۰۰۰۵۷۳۶۱۱۲۱۱۰

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

   ورود به بازار و صنعت غذا، تصمیمی مهم اما چالش برانگیز است چون، بر اساس گزارشات رسیده، بسیاری از کسانی که وارد بازار فست فود کشور شده اند، متاسفانه در همان سال اول کارخود، شکست سختی  را به چشمان...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها