دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
»   اقتصادی  »   برداشت پرتقال از ۱۵ آبان و صادرات از آذرماه
۵ آبان ۱۳۹۹ , ساعت ۱۰:۵۰

برداشت پرتقال از ۱۵ آبان و صادرات از آذرماه

رییس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به برداشت کیوی در شهریورماه سال گذشته و ورود بخشی از آن به بازار صادراتی که در ادامه با پیگیری اتاق از ادامه صادرات جلوگیری به عمل آمد، تأکید کرد که برداشت میوه نباید بر مبنای منافع شخصی باشد.

عبداله مهاجر دارابی تصریح کرد: به صرف اینکه هر کسی خودمحور باشد و صادرات را زیر سؤال ببرد نمی شود در بازار داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشت، کیفیت پرتقال باید خوب باشد و اگر دانشگاه علوم پزشکی بر واکس میوه و سبززدایی با رعایت مواد بهداشتی و استاندارد ایراد نمی گیرد باید قبول کرد.

رییس اتاق بازرگانی مازندران درباره صادرات پرتقال اظهار داشت: آمار می گوید که صادرات ما در سالهای گذشته از آذرماه آغاز می شد و اکنون چه اصراری هست که پرتقال پیش از موعد برداشت شود و عده ای سوءاستفاده کرده و نام پرتقال مازندران را به چالش بکشند.

برداشت به‌موقع میوه، صادرات خوب را به دنبال دارد

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

گزارش ارزيابي نيازهاي بازسازي و بازتواني پس از بلاياي طبيعي (PDNA)- سيل فروردين‌ ماه 1398در استان‌هاي لرستان، خوزستان و گلستان اين گزارش با همكاري سازمان ملل متحد، سازمان مديريت بحران كشور و ستاد و توابع استاني تمام دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط كشور...
   پیرو اعلام مقامات رسمی کشور مبنی بر بروز خطای انسانی در پدیدآمدن فاجعه سقوط هواپیمای اکراینی و جانباختن شماری از هموطنان‌مان، به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها، وظیفه خود می دانیم که این مصیبت را به داغداران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها