سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   برنامه تلویزیونی «جام رمضان» روی آنتن شبکه «شما»
۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۰۱

برنامه تلویزیونی «جام رمضان» روی آنتن شبکه «شما»

برنامه تلویزیونی «جام رمضان» شب‌های ماه رمضان امسال و با حضور ورزشکاران برتر هر رشته ورزشی، روی آنتن شبکه «شما» می‌رود.

به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «جام رمضان»، علی صادقی تهیه کننده «جام رمضان» با اشاره به پخش زنده این برنامه طی شب‌های ماه مبارک رمضان امسال از شبکه «شما» اظهار کرد: «جام رمضان» از شنبه ششم خردادماه همزمان با نخستین روز ماه رمضان هر شب ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱:۳۰ بامداد روی آنتن می‌رود.

وی افزود: در این برنامه به صورت تخصصی به همه ورزش‌ها می‌پردازیم و هر شب نیز دو یا سه نفر از ورزشکاران برتر همان رشته در برنامه حضور می‌یابند.

تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «جام رمضان» با بیان اینکه بخش‌هایی از برنامه نیز حالت سرگرمی خواهد داشت، گفت: از جمله این آیتم‌ها می‌توان به انجام ورزش‌هایی همچون پرتاب دارت، مینی گلف، فوتبال دستی و چالش گزارشگری مهمانان اشاره کرد.

وی ادامه داد: مجری اصلی این برنامه محمد مقدم خواهد بود و علی انصاریان هم در چند قسمت به عنوان مجری حضور می‌یابد، در میانه برنامه هم مجریان دیگری به برنامه اضافه می‌شوند که به مرور اخبار مربوط به رویدادهای یک سال اخیر مربوط به هر یک از رشته‌های ورزشی در هر قسمت می‌پردازند.

صادقی خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد در برخی قسمت‌های «جام رمضان» امسال، مهمانانی از بین هنرمندان و خوانندگانی که در یکی از رشته‌های ورزشی فعالیت حرفه‌ای دارند هم در برنامه حضور می‌یابند.

تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی اضافه کرد: در هر قسمت این برنامه پلی بک‌ها و گزارش‌هایی شامل توضیحات علمی، گفتگو با ورزشکاران و پیشکسوتان و اخبار مربوط به لیگ‌های حرفه‌ای کشورمان متناسب با ورزشی که در هر برنامه مورد توجه قرار گرفته، روی آنتن می‌رود.

وی با بیان اینکه در طول شب‌های قدر هم این برنامه روی آنتن می‌رود، گفت: سعی می‌کنیم در این شب‌ها میزبان ورزشکارانی باشیم که به کار مداحی نیز مشغول هستند.

علاوه بر صادقی، محمد کاویانی، داوود حسین‌نژاد، حمید محمدی، حسین جعفر بیگلو، ابوالفضل صادقی، علیرضا جعفری، امیر چرخ‌گر، علیرضا دهقانی و سروش واعظی به عنوان اعضای تحریریه و گروه فکر برنامه «جام رمضان» در سال جاری حضور دارند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند. به‌خاطر تصادفات زیاد...
کاظم اولیایی گفت:این وضعیت نه تنها برای استقلال بلکه برای همه باشگاه های فوتبال حرفه ای هم وجود دارد. تا زمانی که اصلاح ساختار مدیریتی اتفاق نیافتد هر روز وضع ما بدتر از دیروز می شود. مگر می شود با...

مطالب مرتبط با برچسب