جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, سیاسی  »   برنامه های امروز نامزدها در صدا و سیما
25 اردیبهشت 1396 , ساعت 9:49

برنامه های امروز نامزدها در صدا و سیما

مصطفی هاشمی‌طبا، حسن روحانی، سید ابراهیم رییسی، اسحاق جهانگیری، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی آقا میرسلیم – نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری – دوشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) در شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی با مخاطبان به گفت‌وگو می‌نشینند.

به نقل از ایسنا، مستند ابراهیم رییسی ساعت ۲۲ از شبکه «یک سیما» به روی آنتن می‌رود. همچنین این مستند ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه از شبکه «جام جم» پخش می‌شود.

گفت‌وگوی ویژه خبری اسحاق جهانگیری ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه از شبکه «دوسیما» پخش خواهد شد. این برنامه همزمان از رادیو «ایران» هم به روی آنتن می‌رود.

مصطفی آقا میرسلیم در برنامه «پاسخ به سوال جوانان» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه از شبکه «سه سیما» به روی آنتن می‌رود.

گفت‌وگوی ضبط شده محمدباقر قالیباف ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر پخش خواهد شد.

ابراهیم رییسی در برنامه «پاسخ به سوالات ایرانیان خارج از کشور» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز دوشنبه از شبکه «جام جم» به روی آنتن می‌رود.

رادیو «جوان» گفت‌وگوی اسحاق جهانگیری را ساعت ۱۰ پخش می‌کند. همچنین رادیو «جوان» گفت‌وگوی مصطفی آقا میرسلیم را ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌برد.

گفت‌وگوی محمد باقر قالیباف ساعت ۱۱ از رادیو «معارف» پخش می‌شود. همچنین رادیو «معارف» گفت‌وگوی مصطفی هاشمی طبا را ساعت ۱۸ به روی آنتن می‌برد.

رادیو «پیام» آیتم‌های تبلیغاتی نامزدها را به شرح، مصطفی هاشمی طبا ساعت ۱۰:۳۰، ابراهیم رییسی ساعت ۱۱، محمدباقر قالیباف ساعت ۱۲، مصطفی میرسلیم ساعت ۱۵، حسن روحانی ساعت ۱۵:۳۰ و اسحاق جهانگیری را ساعت ۱۷ به روی آنتن می‌برد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر سارا فلاحی گفت:انتخابات حق الناس است و همه کسانی که مسئول حوزه اجرا و نظارت بر انتخابات هستند نسبت به سلامت آن مسئول هستند و مر قانون باید اجرا شود. نمایندگان قانونگذار هستند و باید بر اساس مستندات و...
به نقل از ایرنا،نظر به اینکه پروژه های ایجاد زیرساخت در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور متعدد و مبالغ آنها نیز در عمده موارد بسیار بالاتر از حد نصاب فعلی مندرج در ماده (۸۷) قانون تنظیم بخشی از مقررات...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها