شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سیاسی  »   برنامه های امروز نامزدها در صدا و سیما
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۹

برنامه های امروز نامزدها در صدا و سیما

مصطفی هاشمی‌طبا، حسن روحانی، سید ابراهیم رییسی، اسحاق جهانگیری، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی آقا میرسلیم – نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری – دوشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) در شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی با مخاطبان به گفت‌وگو می‌نشینند.

به نقل از ایسنا، مستند ابراهیم رییسی ساعت ۲۲ از شبکه «یک سیما» به روی آنتن می‌رود. همچنین این مستند ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه از شبکه «جام جم» پخش می‌شود.

گفت‌وگوی ویژه خبری اسحاق جهانگیری ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه از شبکه «دوسیما» پخش خواهد شد. این برنامه همزمان از رادیو «ایران» هم به روی آنتن می‌رود.

مصطفی آقا میرسلیم در برنامه «پاسخ به سوال جوانان» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه از شبکه «سه سیما» به روی آنتن می‌رود.

گفت‌وگوی ضبط شده محمدباقر قالیباف ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر پخش خواهد شد.

ابراهیم رییسی در برنامه «پاسخ به سوالات ایرانیان خارج از کشور» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز دوشنبه از شبکه «جام جم» به روی آنتن می‌رود.

رادیو «جوان» گفت‌وگوی اسحاق جهانگیری را ساعت ۱۰ پخش می‌کند. همچنین رادیو «جوان» گفت‌وگوی مصطفی آقا میرسلیم را ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌برد.

گفت‌وگوی محمد باقر قالیباف ساعت ۱۱ از رادیو «معارف» پخش می‌شود. همچنین رادیو «معارف» گفت‌وگوی مصطفی هاشمی طبا را ساعت ۱۸ به روی آنتن می‌برد.

رادیو «پیام» آیتم‌های تبلیغاتی نامزدها را به شرح، مصطفی هاشمی طبا ساعت ۱۰:۳۰، ابراهیم رییسی ساعت ۱۱، محمدباقر قالیباف ساعت ۱۲، مصطفی میرسلیم ساعت ۱۵، حسن روحانی ساعت ۱۵:۳۰ و اسحاق جهانگیری را ساعت ۱۷ به روی آنتن می‌برد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

 مهرداد قاسمی گفت،برای فعال شدن دوباره این تعداد معدن در چهارمحال و بختیاری یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود و با بهره‌برداری از این معادن حداقل برای ۱۰۵ نفر در استان اشتغال‌زایی خواهد شد.وی معادن قابل احیاء را شامل ۲ گروه دانست...
به نقل از ایسنا،اقدام شستا برای پیگیری قانونی پرونده به ثمر می‌نشیند و املاک فدراسیون فوتبال توقیف می‌شود تا پس از کشف قیمت و برگزاری مزایده، به فروش برسد و شستا به پول خود دست پیدا کند. در همین زمان فدراسیون...

مطالب مرتبط با برچسب

انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور از سامانه‌ای رونمایی کرد که می‌توان از طریق آن مجاز بودن یک کارت برای مشارکت و رأی دادن در انتخابات را استعلام گرفت. این سامانه بر اساس مصوبات شورای...
به نقل از رویترز ; انتخابات ریاست جمهوری نیجریه که قرار بود در روز شنبه برگزار شود، به مدت یک هفته به تعویق افتاد و در تاریخ ۲۳ فوریه (چهار اسفند) برگزار می‌شود. محمود یعقوب، رئیس کمیسیون مستقل انتخابات ملی نیجریه گفت...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها