پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   برنده مزایده اپراتور دوم پستی کشور تعیین شد
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۵

برنده مزایده اپراتور دوم پستی کشور تعیین شد

سخنگوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران(رگولاتوری) اعلام کرد: برنده مزایده اپراتور دوم پستی تعیین شد.

جهانگیر اسدی افزود: شرکت های تی پاکس و پیک بادپا هر کدام در قالب کنسرسیوم (متشکل از چندین شرکت)، به عنوان دو اپراتور جدید پستی خواهند بود که پس از طی همه مراحل قانونی و کسب مجوزهای لازم فعالیت خود را در کنار شرکت ملی پست آغاز خواهند کرد.

«محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم در این باره گفته بود: مطالعه هایی درباره کشورهای مختلفی که پست را خصوصی کرده بودند، انجام شد و تجربه آنها مورد بررسی قرار گرفت. پس از این مطالعه ها مشخص شد خصوصی سازی، پست را بویژه در شهرهای کوچک و مناطق محروم با مشکل روبرو می کند. بنابراین در مجلس مصوب شد در بخش پست یک اپراتور دولتی در کنار دو اپراتور خصوصی فعالیت کند.
وی افزود: از این پس، دو اپراتور بخش خصوصی نیز در زمینه پست خواهیم داشت که مقدمه و شرایط آن در کمیسیون تنظیم مقررات فراهم شده است.
سرپرست معاون برنامه ریزی و امور پشتیبانی شرکت ملی پست ایران بیست و هشتم اردیبهشت ماه امسال گفت: ۲ اپراتور بزرگ پستی در راستای ارائه خدمات در زمان کوتاه و دسترسی آسان تر مردم به خدمات پستی بزودی در کشور فعال می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها