یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی, برندگان مناقصات  »   برنده مناقصه بندر پارسیان مشخص شد
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۸

برنده مناقصه بندر پارسیان مشخص شد

رئیس هیات عامل سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) از مشخص شدن برنده مناقصه بندر پارسیان خبر داد.

مهدی کرباسیان در نشست بررسی زمینه های رشد و رفع موانع سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از شروع عملیات اجرایی بندر پارسیان تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: برنده مناقصه بندر پارسیان مشخص شده و با ساخت چهار پست اسکله شروع و در نهایت به ۱۹ اسکله افزایش پیدا می کند.
وی افزود: ایمیدرو هماهنگی های لازم را با سازمان حفاظت محیط زیست انجام داده، ضمن اینکه مشاور بین المللی این پروژه نیز گزارش خود را تا پایان تیر ماه به محیط زیست ارائه خواهد داد.
کرباسیان تصریح کرد: ایمیدرو تلاش کرده تا با بالاترین استانداردهای زیست محیطی بتواند امور مربوط به منطقه ویژه پارسیان و بندر آن را اداره کند.
وی در این نشست به تشریح اهداف و برنامه های جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، آمادگی برای اجرای فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه های تولید آب و برق، برنامه های دوران ساخت و بهره برداری بندر پارسیان و همچنین نیازهای این منطقه در حوزه پتروشیمی پرداخت و خواستار حمایت بیشتر وزارت نفت از سرمایه گذاران این منطقه شد.
وی استقبال متقاضیان سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ، فولاد و آلومینیوم به این منطقه را یادآور شد و افزود: تاکنون تقاضاهای زیادی به این منطقه ارسال شده و تاکنون پنج قرارداد واگذاری زمین به صورت اجاره به شرط تملیک با پنج شرکت داخلی امضا وهمچنین مجوزهای لازم برای این منطقه از جمله محیط زیست، استقرار گمرک، رفع تعهدات ارزی، ساخت بندر و … اخذ شده است.

پایا خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , برندگان مناقصات

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب