پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, برندگان مناقصات  »   برنده مناقصه بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم مشخص شد
۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۱

برنده مناقصه بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم مشخص شد

برنده مناقصه پروژه بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم مشخص شد.

علی‌اکبر محبی اظهار کرد: طی پیگیری‌های انجام‌شده، مناقصه پروژه بیمارستان جوادالائمه (ع) شهرستان جاجرم برگزار و پیمانکار پروژه مذکور مشخص‌شده است.

محبی افزود: طی روزهای آینده عملیات اجرایی و ارتقای بیمارستان جاجرم از ۳۲ تختخواب به ۶۴ تختخواب آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعتبار اولیه این پروژه دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: اعتبار این طرح از محل مصوبات سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی تخصیص یافته که بخشی از آن تأمین و باقی‌مانده اعتبار تا سال آینده اختصاص می یابد.

فرماندار جاجرم گفت: با توجه به مساعدت‌های وزارت بهداشت،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز قول تأمین اعتبار باقی‌مانده را داده است.

محبی با اشاره به اهمیت ارتقای تختخواب بیمارستان جاجرم،  بیان کرد: این پروژه می‌تواند از مراجعات مردم منطقه به‌ویژه شهرستان‌های جاجرم و گرمه به مرکز استان جلوگیری کند.

وی اضافه کرد: همچنین ارتقای بیمارستان جاجرم از ۳۲ به ۶۴ تختخوابی سبب افزایش کادر پزشکی و حضور متخصصان بیشتر را به همراه خواهد داشت و درنتیجه شاهد خدمات‌رسانی بهتر به مردم خواهیم بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , برندگان مناقصات

به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها