سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگ و هنر  »   برپایی جشنواره «چشمه سرخ» با موضوع شهدای هفت تیر
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۴

برپایی جشنواره «چشمه سرخ» با موضوع شهدای هفت تیر

حبیب الله صادقی از برپایی جشنواره ای با موضوع شهدای هفت تیر و با عنوان «چشمه سرخ» خبر داد که دبیرکلی این جشنواره را به عهده دارد.

به نقل از مهر، حبیب الله صادقی درباره فعالیت های جدید نمایشگاهی و هنری خود گفت: این روزها تابلویی که پیش از این در جشنواره هنر مقاوت با موضوع «داعش» خلق کرده بودم در نمایشگاه قرآن به نمایش در آمده است. همچنین تا پایان سال نمایشگاهی از آثارم در یکی از گالری های تهران که به احتمال زیاد گالری ساربان خواهد بود برپا می کنم که این آثار در ادامه همان مسیر مشخص کارهایم خلق شده اند اما کمی به فضای هنر معاصر نزدیک تر شده اند.

وی اضافه کرد: اواخر دی ماه نیز نمایشگاهی از آثارم در شهر وین برپا می شود. ضمن اینکه این روزها یکی از آثارم در موزه هنرهای معاصر تهران در نمایشگاه «مسافران برلین-رم» با نام «تجلی» به نمایش در آمده است.

صادقی همچنین از همکاری با بنیاد شهید برای برپایی جشنواره ملی هنرهای تجسمی با موضوع شهدای هفت تیر و با عنوان «چشمه سرخ» خبر داد که این روزها فراخوان آن اعلام شده است.

این هنرمند نقاش در این باره گفت: جشنواره «چشمه سرخ» با موضوع شهدای هفت تیر و معرفی شخصیت فرهنگی و اجتماعی شهید بهشتی برپا می شود. در این جشنواره که من دبیر کل آن هستم در بخش های نقاشی، هنر جدید، عکس، گرافیک، تصویرسازی فراخوانی اعلام شده است.

وی در پایان بیان کرد: در یک تنگنا و فشار زمانی برای برپایی این جشنواره قرار گرفتیم و ممکن است اجرای آن دقیقا به هفت تیر نرسد ولی اگر این اتفاق رخ ندهد تلاشمان این است تا ۲ ماه آینده برگزار شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگ و هنر

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب