شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برکناری ده ها رئیس بازنشسته هیئات ورزشی
۲۶ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۰۰

برکناری ده ها رئیس بازنشسته هیئات ورزشی

محمد سلطان‌حسینی اظهار داشت: ما موظفیم بر اساس شاخص‌هایی که برایمان تعیین می کنند مسیر خود را مشخص کنیم. این شاخص‌ها به دو دسته شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقسیم و ارزیابی عملکرد سازمان‌های اجرایی بر اساس آنها انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: در زمینه شاهص‌های عمومی، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در بین دستگاه های اجرایی استان با کسب ۸۳۱ امتیاز از هزار امتیاز رتبه چهارم و در زمینه شاخص های اختصاصی با کسب ۹۷۱ امتیاز رتبه دوم را کسب کرده است و در مجموع با کسب یک هزار و ۸۰۲ امتیاز رتبه سوم ارزیابی عملکرد ادارات اجرایی استان از آن خود کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان به ارائه گزارش فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان پرداخت و افزود: در سال ۱۳۹۲، حدود ۴۷۰ باشگاه ورزشی ثبت شده در استان داشتیم که این آمار امروز به حدود یک هزار و ۳۷۰ باشگاه رسیده است. همچنین در خصوص تعداد مقام های کسب شده، استان اصفهان در سال ۱۳۹۲ نزدیک به  یک هزار و ۱۰۰ مقام ملی، آسیایی و جهانی کسب کرده بود و امروز این آمار به نزدیک سه هزار و ۷۰۰ مقام رسیده است. استان این رشد را مدیون تلاش‌ها و زحمت‌های باشگاه‌های ورزشی و نیز هیئت‌های مختلف است.

وی در توضیح دلیل به مزایده گذاشتن اماکن ورزشی بیان کرد: از پایان سال ۱۳۹۲ طبق قانون ما موظفیم که اماکن ورزشی را از طریق مزایده در اختیار متقاضیان قرار دهیم و اگر هیئتی به سانسی از سالنی نیاز داشت باید توسط رئیس هیئت خرید خدمات صورت بگیرد. با مسیری که طی شده امروز هر هیئت زمین مخصوص خود را دارد و نتیجه این کار درآمدزایی چندین میلیاردی بوده است که هزینه تکمیل پروژه‌های ناتمام و کمک به هیئت‌ها می‌شود و من این قول را می‌دهم که اگر بودجه‌های سال آینده نیز مانند امسال به موقع برسد تمامی اماکن ورزشی استان تا یکی دو سال آینده به اتمام رسیده و واگذار می شود.

سلطان حسینی از مشوق‌های ترغیب بخش خصوصی برای ورود جهت تکمیل پروژه‌های ناتمام گفت و افزود: تبصره‌ای تحت عنوان تبصره ۷۱۹ ابلاغ شده که طبق آن چنانچه کسی برای تکمیل پروژه‌های ناتمام دولتی ورود کند و آن را به اتمام برساند، ۱۵ سال حق بهره‌برداری از آن را دارد که وام‌ها و تسهیلاتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

وی پیرامون سرانه ورزشی استان اصفهان ادامه داد: در ابتدا سرانه ورزشی استان به ازای هر نفر ۳۲ سانتیمتر بود که اکنون این آمار به ۴۶ سانتیمتر رسیده است که این آمار مربوط به اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان است و در واقع در این زمینه ۱۴ سانتیمتر رشد داشته‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان پیرامون برنامه‌های اداره‌ کل ورزش و جوانان استان اصفهان به مناسبت هفته تربیت بدنی گفت: طبیعتاً در هفته تربیت بدنی، وزارتخانه برای هر روز یک شعار تعیین کرده و همکاران ما برنامه‌هایی متناسب با این شعارها ترتیب داده‌اند که ورزش و خانواده، ورزش و جوانان، ورزش و تندرستی، ورزش و آگاهی‌بخشی، ورزش و روستا و غیره از جمله این شعارها هستند.

وی درباره قانون منع به کارگیری بازنشستگان و وضعیت هیئت‌های ورزشی افزود: با توجه به قانون جدید منع به کارگیری بازنشستگان و تفسیرهای مختلفی که از آن می‌شود، باید تا ۲۵ آبان منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این قانون شامل روسای هیئات نیز می‌شود یا خیر که اگر شامل شود، با توجه به اینکه هیئات شهرستان‌های ما را نیز درگیر می‌کند، ابتدا سرپرستی برای این هیئات تعیین می‌کنیم و سپس با طی کردن مراحل قانونی جدید، مجددا انتخابات برگزار و روسای جدید را جایگزین می‌کنیم.

سلطان حسینی با اشاره به عملکرد هیئت فوتبال استان تصریح کرد: من امروز حکم پدر یک خانواده را دارم و پدر یک خانواده همواره دلسوز و خیرخواه اعضای خانواده و طبیعی است که نکاتی را به فرزند خود گوشزد کند. ما دوست‌ داریم هیئت‌های استان اصفهان بهترین باشند و تمام تلاش خود را در این باره به کار می‌گیریم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...

مطالب مرتبط با برچسب

رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: مراحل ساخت و تجهیز سالن احمد آباد شاهین دژ، سالن ورزشی سرو ارومیه و زمین فوتبال دیزج دیز خوی با صرف اعتباری بالغ بر 30...
استاندار خراسان شمالی در آئین تقدیر از قهرمانان ورزشی استان، راهکار حل معضلات جامعه ورزشی از جمله اشتغال و مسکن را اجرای طرحی تحت عنوان «اقتصاد ورزش» دانست و گفت: این طرح باید با حمایت جامعه ورزشکاران محقق شود. وی اظهار کرد:...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها