جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, انرژی  »   برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند”
۲۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۶

از سوی شهرداری تهران ؛

برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند”

با توجه به فرا رسیدن روز ملی هوای پاک ( ۲۹ دی ماه لغایت ۵ بهمن ماه) شهرداری تهران به صورت یکپارچه برنامه‌های متنوعی را با شعار اینجا هوا به میل تو تغییر می کند اجرا می کند.

محمد مهدی گلمکانی رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران گفت: حضور فعال و پرشور شهروندان در برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند” می تواند مسئولین را در انجام وظایف محوله خود در زمینه کاهش آلودگی هوا ترغیب کند.

به نقل از ایسنا، وی در ادامه برنامه‌های هفته هوای پاک را شامل استفاده از حمل و نقل عمومی توسط مدیران و پرسنل شهرداری همزمان در روز هوای پاک، برگزاری تور دوچرخه سواری، برگزاری کارگاه های آموزشی و آموزش چهره به چهره براساس پیام ویژه هر روز، استفاده از کلیه ظرفیت‌های اطلاع رسانی و آموزشی موجود در شهرداری تهران و افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های محیط زیستی برشمرد.

گلمکانی با تاکید بر اینکه کلیه برنامه‌های هفته هوای پاک در سطح مناطق ۲۲ گانه با مشارکت کانونهای محیط زیست محلات سازمانهای مردم نهاد و شهروندان برگزار می‌شود گفت: در روز ۲۹ دی ماه اعضای کانون های محیط زیست محلات به صورت داوطلبانه در ۱۵ نقطه از سطح شهر تهران با پلاکاردهای اینجا هوا به میل تو تغییر می کند خواهان پذیرش مسئولیت و انجام اقدامات هرچند کوچک از شهروندان و مسئولین در راستای کاهش آلودگی هوا هستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، وی خاطر نشان کرد: امیدوارم همه شهروندان و مسئولین هوای پاک را حق مسلم خود بدانند و برای به دست آوردن آن تلاش کنند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , انرژی

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب