سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, انرژی  »   برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند”
۲۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۶

از سوی شهرداری تهران ؛

برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند”

با توجه به فرا رسیدن روز ملی هوای پاک ( ۲۹ دی ماه لغایت ۵ بهمن ماه) شهرداری تهران به صورت یکپارچه برنامه‌های متنوعی را با شعار اینجا هوا به میل تو تغییر می کند اجرا می کند.

محمد مهدی گلمکانی رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران گفت: حضور فعال و پرشور شهروندان در برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک با شعار “اینجا هوا به میل تو تغییر می‌کند” می تواند مسئولین را در انجام وظایف محوله خود در زمینه کاهش آلودگی هوا ترغیب کند.

به نقل از ایسنا، وی در ادامه برنامه‌های هفته هوای پاک را شامل استفاده از حمل و نقل عمومی توسط مدیران و پرسنل شهرداری همزمان در روز هوای پاک، برگزاری تور دوچرخه سواری، برگزاری کارگاه های آموزشی و آموزش چهره به چهره براساس پیام ویژه هر روز، استفاده از کلیه ظرفیت‌های اطلاع رسانی و آموزشی موجود در شهرداری تهران و افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های محیط زیستی برشمرد.

گلمکانی با تاکید بر اینکه کلیه برنامه‌های هفته هوای پاک در سطح مناطق ۲۲ گانه با مشارکت کانونهای محیط زیست محلات سازمانهای مردم نهاد و شهروندان برگزار می‌شود گفت: در روز ۲۹ دی ماه اعضای کانون های محیط زیست محلات به صورت داوطلبانه در ۱۵ نقطه از سطح شهر تهران با پلاکاردهای اینجا هوا به میل تو تغییر می کند خواهان پذیرش مسئولیت و انجام اقدامات هرچند کوچک از شهروندان و مسئولین در راستای کاهش آلودگی هوا هستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، وی خاطر نشان کرد: امیدوارم همه شهروندان و مسئولین هوای پاک را حق مسلم خود بدانند و برای به دست آوردن آن تلاش کنند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , انرژی

علی کارگر گفت: روز گذشته شایان پویا به عنوان رئیس هیات مدیره و صمد آرمان به عنوان عضو جدید هیات منصوب شدند و تیم شهرداری تا پایان مسابقات لیگ دسته اول، مشکل مالی ندارد. وی اظهار کرد: جلسات متعددی برای جذب...
به نقل از ایلنا، علی خضریان درباره جلسه‌ امروز کمیسیون اصل نود قانون اساسی، گفت: بررسی قانون حدنگار یا کاداستر در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت از این رو خداییان رییس و معاونین سازمان ثبت اسناد و املاک و کارشناسان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها