سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   جلسه شورای راهبردی سلامت با هدف کنترل هزینه ها برگزار شد
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۷

جلسه شورای راهبردی سلامت با هدف کنترل هزینه ها برگزار شد

جلسه شورای راهبردی سلامت که با تاکید بر کاهش و کنترل هزینه‌ها در حوزه‌های مختلف برگزار شد، گزارشی از اهداف، تاریخ‌های اجرای برنامه‌ها و مسئولان اقدام این برنامه‌ها در حوزه بیمه، درمان، بهداشت، دارو،منابع و آی تی ارائه شد.

به نقل از ایسنا، دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی-  وزیر بهداشت- در این جلسه گفت: لازم است که برنامه‌های کنترل هزینه‌ها به سرعت اجرایی و به دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های کشور ابلاغ شود همچنین کمیته کاهش هزینه‌ها در دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها به‌سرعت تشکیل شود.

وی برگزاری این جلسه را در راستای ارتقای عملکرد طرح تحول سلامت ذکر و اظهارکرد: طرح تحول سلامت توانسته موفقیت‌های زیادی داشته باشد و مورد اقبال مقام معظم رهبری، مسئولان و مردم قرار گیرد بنابراین ادامه آن ضروری است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: به منظور شناسایی و رفع ایرادات طرح تحول سلامت، برگزاری منظم جلسات شورای راهبردی تحول سلامت ضرورت دارد.

به نقل از وبدا، در این جلسه دکتر ایرج حریرچی – قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، دکتر صدرالسادات – معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر آقاجانی – معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر کبیر – مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران و تعدادی از مدیران ارشد وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت ایران حضور داشتند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب