دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   برگزاری راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور پرشور و همگانی
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۳

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور پرشور و همگانی

همزمان با سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی در ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ با امام (ره) جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت الله خامنه ای  ایام الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی را مایه قوام و استحکام نظام دانستند و تأکید کردند: امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود.امسال به دلیل یاوه گویی های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.

در همین راستا امسال نیز مانند سال‌های گذشته صدور بیانیه‌های جداگانه و سخنرانی‌هایی را از سوی روسای قوای سه‌گانه، روسا و نمایندگان مجالس خبرگان رهبری ، مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیات دولت و هم‌چنین مراجع و علما، گروه‌ها، احزاب و نهادها، شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و …. نیروهای نظامی و انتظامی و … با تاکید بر ضرورت حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی روز یکشنبه؛ ۲۲ بهمن امسال شاهد بودیم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حزب اعتدال و توسعه، حزب همبستگی ایران اسلامی، فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی، حزب مردم سالاری، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی ایران، مجلس خبرگان رهبری، جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر، جبهه پیشرفت، رفاه وعدالت، فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهرداری تهران، بنیاد شهید و امور ایثارگران و … از جمله صاد کنندگان بیانیه‌ها و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

حجت الاسلام و المسلمین  حسن روحانی رییس‌جمهور  با تاکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از ویژگی های خاصی برخوردار است و به همین دلیل باید حضور مردم در آن شکوهمند تر از سالهای گذشته باشد ،گفت : دشمن در ماه های گذشته با محاسبات غلط و تفکراتی که داشت توطئه هایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران طراحی کرده بود البته هر آنچه قدرت‌های استکباری تاکنون علیه ملت ایران طراحی کرده اند همواره با شکست مواجه بوده است و مردم با حضور هوشمندانه پاسخ قاطع و محکمی به آنان داده‌اند و امسال نیز بواسطه اقداماتی که داشته اند بایستی مصمم تر از سالهای گذشته، حمایت قاطع خود را از فرهنگ ملی و دینی و اهداف بلند انقلابی و ملی شان نشان دهند.

هم‌چنین آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ۲۲ بهمن را نماد استقلال طلبی، عزت خواهی، ایستادگی و قیام ملت ایران دانست و با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی این روز گفت: ملت ایران مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند و بزرگترین سرمایه کشور همین وحدت، انسجام و بصیرت است که در این راهپیمایی ها تبلور پیدا می کند. مردم در روز ۲۲ بهمن ماه برای اقامه عدل و ارزش های الهی، دفع ظلم و اثبات استقلال خود و از همه مهمتر با یک خودباوری تبلور یافته به رهبری امام راحل(قدس الله نفسه الزکیه)، علیه طاغوت قیام کردند.

مسیر مناطق ده گانه راهپیمایی تهران

*مسیر شماره یک میدان امام حسین(ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره دو مسجد ابوذر به سمت میدان آزادی

*مسیر شماره سه، مسجد امام هادی (ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره چهار مسجد دارالسلام به سمت میدان آزادی

* مسیر  شماره پنج مسجد الجواد(ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره شش مسجد حضرت امیر(ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره هفت مسجد المهدی(ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره هشت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره ۹ مسجد امام سجاد (ع) به سمت میدان آزادی

* مسیر شماره ۱۰ مسجد امام جعفر (ع) به سمت میدان آزادی

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب