پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل / مسئولان همه باید به فکر حل مشکلات مردم باشند
22 بهمن 1395 , ساعت 12:48

فرمانده ناجا در جمع راهپیمایان 22 بهمن خبر داد

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل / مسئولان همه باید به فکر حل مشکلات مردم باشند

 ظهر امروز سردار حسین اشتری با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این راهپیمایی، اظهار کرد: خوشبختانه سال‌هاست که جشن پیروزی انقلاب برگزار شده و هر سال بر تعداد جمعیت راهپیمایان افزوده می‌شود.

وی درباره وضعیت امنیتی راهپیمایی، اظهار کرد: از روزها قبل در خصوص تمهیدات ترافیکی و همچنین تامین امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی شده و تا به حال از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل گزارش شده است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه انقلابی‌گری یعنی پایبندی به آرمان‌های حضرت امام خمینی، مقام معظم رهبری و شهداء، اظهار کرد: مسئولان نیز باید همه به فکر حل مشکلات مردم به ویژه مشکلات اقتصادی آنان باشند.

وی در پایان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

سردار اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی اظهار کرد: مشاهده می‌کنید پیر و جوان، زن و مرد همه در این راهپیمایی برای دفاع از انقلاب و ارزشهایش حضور پیدا کرده‌اند و این حضور جای تشکر از مردم دارد.

وی با اشاره به اهمیت حاکم بودن نظم، امنیت و آرامش در جامعه برای نیروی انتظامی گفت: امنیت حاکم در کشور مثال زدنی و بی نظیر است و حضور این چنینی مردم در گسترش این امنیت بسیار موثر است.

پایان خبر- ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

محدودیت ذخایر انرژی‌های هیدروکربنی و کاهش احتمالی اقبال جهانی به آن، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس را به فکر ایجاد تنوع در سبد انرژی انداخته است. همزمان با روند جهانی استقبال از انرژی‌های تجدیدپذیر این کشورها نیز برای قطع وابستگی به درآمدهای...
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی اقلام ضایعاتی خود را در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و تبریز، از طریق مزایدۀ عمومی به فروش برساند. شرکت ایرانسل از متقاضیان دعوت می‌شود از تاریخ ۷ تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱، با...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها