جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل / مسئولان همه باید به فکر حل مشکلات مردم باشند
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۴۸

فرمانده ناجا در جمع راهپیمایان 22 بهمن خبر داد

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل / مسئولان همه باید به فکر حل مشکلات مردم باشند

 ظهر امروز سردار حسین اشتری با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این راهپیمایی، اظهار کرد: خوشبختانه سال‌هاست که جشن پیروزی انقلاب برگزار شده و هر سال بر تعداد جمعیت راهپیمایان افزوده می‌شود.

وی درباره وضعیت امنیتی راهپیمایی، اظهار کرد: از روزها قبل در خصوص تمهیدات ترافیکی و همچنین تامین امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی شده و تا به حال از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل گزارش شده است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه انقلابی‌گری یعنی پایبندی به آرمان‌های حضرت امام خمینی، مقام معظم رهبری و شهداء، اظهار کرد: مسئولان نیز باید همه به فکر حل مشکلات مردم به ویژه مشکلات اقتصادی آنان باشند.

وی در پایان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

سردار اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی اظهار کرد: مشاهده می‌کنید پیر و جوان، زن و مرد همه در این راهپیمایی برای دفاع از انقلاب و ارزشهایش حضور پیدا کرده‌اند و این حضور جای تشکر از مردم دارد.

وی با اشاره به اهمیت حاکم بودن نظم، امنیت و آرامش در جامعه برای نیروی انتظامی گفت: امنیت حاکم در کشور مثال زدنی و بی نظیر است و حضور این چنینی مردم در گسترش این امنیت بسیار موثر است.

پایان خبر- ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها