دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   برگزاری سه مناقصه نافرجام برای المان میدان امام رضا (ع)
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۰

برگزاری سه مناقصه نافرجام برای المان میدان امام رضا (ع)

شهردار بجنورد ازبرگزاری سه مناقصه نافرجام برای المان میدان امام رضا (ع) خبر داد و گفت: این پروژه به دلیل نداشتن شرکت کننده در مناقصات و جلوگیری بازرسی از ترک تشریفات آن فعلا بلاتکلیف مانده است.

کیوان دژهوت گفت: دستمزد ۸۶۰ میلیون تومانی برای ساخت المان میدان امام رضا (ع) بجنورد در نظر گرفته‌ شده بود.

دژهوت اظهار کرد: پس از استعلام برای هزینه‌های ساخت این المان متوجه شدیم که فقط آهن‌آلات لازم حدود یک میلیارد تومان خرج دارد.

وی بابیان اینکه برای این المان هیچ نقشه سازه‌ای وجود نداشت، تصریح کرد: ابتدا نقشه‌ها برای متخصصانی در بجنورد و مشهد ارسال شد و  این آنان اعلام کردند سازه استاندارد نیست و باید ارتفاعان کاهش یابد، از این رو تعویض نقشه هزینه چندمیلیاردی بر روی دوش شهرداری می‌گذاشت.

دژهوت با اشاره به برگزاری سه مناقصه برای المان میدان امام رضا (ع) عنوان کرد: در مناقصات شرکت‌کننده‌ای نداشتیم و می‌توانستیم ترک تشریفات کنیم اما بازرسی وارد عمل شد و از ادامه روند جلوگیری کرد و در حال حاضر بلاتکلیف مانده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب