چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۵۸

برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی

شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات و معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

دکتر علیرضا نورا (معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سیستان و بلوچستان) افزود راه اندازی سامانه ملی قوانین و مقررات به عنوان پایگاهی جامع در حوزه اطلاعات قوانین و مقررات قطعا دسترسی جامعه حقوقی و عموم هموطنان را به قوانین و مقررات کشور تسهیل می بخشد.

در ادامه، مهدی مهدی زاده معاون تدوین و انتشار قوانین و مقررات به ایراد سخنرانی در موضوع “ارتقای خدمت رسانی به مردم در پرتو تنقیح قوانین و مقررات” پرداخت و ضمن تبیین مبانی دینی و حقوقی خدمت رسانی به مردم گفت: مدیران و کارگزاران خدمتگزار مردم هستند. خدمتگزاری به مردم در بستر حسن سیاستگذاری و قانونگذاری و آگاهی مدیران و مجریان و مردم از حقوق وتکالیف خود، شکل می گیرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲ هزار و ۱۱۱ بیمار جدید مبتلا...
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۱۵۲۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها