پربازدید های دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۵۸

برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی

شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات و معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

دکتر علیرضا نورا (معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سیستان و بلوچستان) افزود راه اندازی سامانه ملی قوانین و مقررات به عنوان پایگاهی جامع در حوزه اطلاعات قوانین و مقررات قطعا دسترسی جامعه حقوقی و عموم هموطنان را به قوانین و مقررات کشور تسهیل می بخشد.

در ادامه، مهدی مهدی زاده معاون تدوین و انتشار قوانین و مقررات به ایراد سخنرانی در موضوع “ارتقای خدمت رسانی به مردم در پرتو تنقیح قوانین و مقررات” پرداخت و ضمن تبیین مبانی دینی و حقوقی خدمت رسانی به مردم گفت: مدیران و کارگزاران خدمتگزار مردم هستند. خدمتگزاری به مردم در بستر حسن سیاستگذاری و قانونگذاری و آگاهی مدیران و مجریان و مردم از حقوق وتکالیف خود، شکل می گیرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

طبق اطلاع واصله از اتاق بازرگانی ایران در خصوص موضوع اعلام برقراری مقررات لغو روادید یکطرفه برای اتباع جمهوری خلق چین، به استاند مصوبه هیات وزیران اطلاعات تکمیلی در این خصوص جهت اطلاع منتشر می گردد: 1- وفق مقررات فوق الذکر دارندگان...
نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی WorldFood Istanbul استانبول ترکیه 2019 تاریخ شروع:چهارشنبه 98/06/13 (09/04/2019) تاریخ پایان:شنبه 98/06/16 (09/07/2019) نوع نمایشگاه:بین المللی وب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها