چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۵۸

برگزاری شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی

شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات و معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

دکتر علیرضا نورا (معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سیستان و بلوچستان) افزود راه اندازی سامانه ملی قوانین و مقررات به عنوان پایگاهی جامع در حوزه اطلاعات قوانین و مقررات قطعا دسترسی جامعه حقوقی و عموم هموطنان را به قوانین و مقررات کشور تسهیل می بخشد.

در ادامه، مهدی مهدی زاده معاون تدوین و انتشار قوانین و مقررات به ایراد سخنرانی در موضوع “ارتقای خدمت رسانی به مردم در پرتو تنقیح قوانین و مقررات” پرداخت و ضمن تبیین مبانی دینی و حقوقی خدمت رسانی به مردم گفت: مدیران و کارگزاران خدمتگزار مردم هستند. خدمتگزاری به مردم در بستر حسن سیاستگذاری و قانونگذاری و آگاهی مدیران و مجریان و مردم از حقوق وتکالیف خود، شکل می گیرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

این بخشنامه از تاریخ 13 خرداد 98 بمدت 3ماه لازم الاجرا است. طبق این بخشنامه کلیه جرایم تا 29 اسفند 98 مشمول این بخشودگی خواهد بود. همچنین اخذ تاییدیه ستاد تسهیل و کارگروه های استانی علاوه بر دیگر دلایل ابرازی جهت...
با امضای تفاهم نامه ای بین کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع دستی اتاق کرمان و خانواده گردشگری لطیفی، جاذبه های گردشگری کرمان به مردم استان های مختلف کشور معرفی می شوند. این خانواده با خودروی گردشگری خود ضمن سفر به نقاط...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها