چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   برگزاری مزایده اموال در سه ماهه اول سال ، راهکاری در خصوص بهبود وضعیت اقتصادی
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۳۶

مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت :

برگزاری مزایده اموال در سه ماهه اول سال ، راهکاری در خصوص بهبود وضعیت اقتصادی

وی ضمن ارائه راهکارهایی در خصوص بهبود وضعیت اقتصادی افزود: در خواست ما از مدیران حوزه مالی شرکت مخابرات قزوین این است که مزایده اموال در سه ماهه اول سال برگزار شود و همچنین مزایده شماره تلفن های رند سیار و ثابت به طور ماهیانه صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدرضا نصرآبادی در نشست شورای مخابرات قزوین با اعلام این خبر گفت: پروژه فیبرهای نوری و تلفن ثابت و سیار منطقه طارم سفلی تا ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: این پروژه در بهبود کمیت و کیفیت وضعیت دسترسی روستائیان به اینترنت و تلفن تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نصر آبادی همچنین تصریح کرد: تجهیزات وسایل ارتباطی کاری پر هزینه است و از مدیران این بخش می‌خواهیم که با اقدامات اصلاحی و برآوردهای صحیح و منطقی در کنترل هزینه ها سهیم باشند.

وی ضمن ارائه راهکارهایی در خصوص بهبود وضعیت اقتصادی  افزود: در خواست ما از مدیران حوزه مالی شرکت مخابرات قزوین این است که مزایده اموال در سه ماهه اول سال برگزار شود و همچنین مزایده شماره تلفن های رند سیار و ثابت به طور ماهیانه صورت بگیرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها