یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصات سوری برای تغییر پیمانکار
۶ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۲۵

نماینده دشتی و تنگستان:

برگزاری مناقصات سوری برای تغییر پیمانکار

غلامحسین کرمی گفت:وقتی در برخی از مجموعه‌ها کارگران سال‌ها ثابت هستند و فقط به شکل صوری مناقصه برگزار می‌شود و پیمانکار تغییر می‌کند، این یعنی آن کار ثابت است و نیازی به پیمانکار ندارد.

غلامحسین کرمی گفت: برخی از این پیمانکاران واجد شرایط لازم نیستند و مشکلاتی را برای کارگران ایجاد کرده‌اند. بنابراین باید در انتخاب پیمانکار دقت لازم صورت گیرد و پیمانکار باید توانمندی لازم را داشته باشد تا کارگران اینگونه به مشکل نخورند. 

همه‌ی پیمانکاران را نمی‌توان حذف کرد. ماهیت برخی کارها به گونه‌ای است که باید حتما پیمانکار وجود داشته باشد اما من معتقدم برخی از این پیمانکارها باید حذف شوند و کارگرها مستقیم با مجموعه‌ی وزارت نفت قرارداد ببندند. بنابراین می‌بایست تجدیدنظری جدی در این زمینه صورت گیرد و متناسب با کارها و شرایط منطقه در این خصوص تصمیم‌گیری شود. 

وقتی در برخی از مجموعه‌ها کارگران سال‌ها ثابت هستند و فقط به شکل صوری مناقصه برگزار می‌شود و پیمانکار تغییر می‌کند، این یعنی آن کار ثابت است و نیازی به پیمانکار ندارد خب چرا نباید مدیریت این کار را مستقیم وزارت نفت برعهده بگیرد؟ 

 این مسائل حتما باید در کمیسیون‌های اجتماعی و یا انرژی مطرح شود و در نهایت برای آن تصمیماتی جدی گرفته شود. مسئله‌ی پیمانکاری‌های و کارگران پیمانکاری در بوشهر صرفا مربوط به نمایندگان بوشهر نیست و نباید توپ را در زمین نمایندگان بوشهر انداخت. 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب