چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   برگزاری مناقصات و انعقاد قرارداد خرید پنل های خورشیدی
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۱۴

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد وعده داد :

برگزاری مناقصات و انعقاد قرارداد خرید پنل های خورشیدی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مناقصات و انعقاد قرارداد خرید پنل های خورشیدی خبرداد و افزود: تنها 10 درصد قیمت تمام شده پنل ها توسط عشایر پرداخت خواهد شد و مابقی آن توسط دولت تأمین اعتبار می شود.

تا پایان سال جاری و برای اولین بار انجام می‌شود؛

واگذاری پنل‌های خورشیدی به هزار خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد

واگذاری پنل‌های خورشیدی به هزار خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تحویل یک هزار پنل خورشیدی قابل حمل به یک هزار خانوار عشایری در استان تا پایان امسال خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، جمال معتمدی‌زاده با اشاره به جلسات مشترکی که با اداره کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است، اظهار داشت: تأمین برق محل اسکان عشایری که بیشتر از چهار کیلومتر با شبکه برق فاصله داشته باشند از طریق پنل های خورشیدی سبک و قابل حمل تامین خواهد شد.

وی گفت: این پنل ها (سامانه‌ها) قابلیت تولید ۱۰۰ وات برق را دارا  بوده که روشنایی حداقل پنج شعله لامپ کم مصرف ، شارژ چراغ قوه و گوشی همراه را تأمین خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مناقصات و انعقاد قرارداد خرید پنل های خورشیدی خبرداد و افزود: تنها ۱۰ درصد قیمت تمام شده پنل ها توسط عشایر پرداخت خواهد شد و مابقی آن توسط دولت تأمین اعتبار می شود.

معتمدی زاده، آثار زیست محیطی اجرای این طرح را بسیار ارزشمند توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد با گسترش استفاده از انرژی‌های نو ، شاهد کاهش آثار مخرب استفاده از سوخت‌های فسیلی، تخریب جنگل ها و مراتع باشیم.

وی گفت: در هفته جاری و با همراهی مدیران اداره‌کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ پنل خورشیدی به ۲۰ خانوار عشایری در شهرستان گچساران بصورت نمادین واگذار می شود.

معتمدی زاده با اشاره به خدمات گسترده ای که صنعت برق طی سالیان پس از انقلاب اسلامی به منظور تأمین برق مشترکین در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام داده است، اظهارداشت: در حال حاضر تمامی جمعیت شهری از نعمت برق برخوردار بوده و همچنین تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان نیز برق دار هستند.

به گزارش ایلنا، ۲۷۲ هزار اشتراک برق شهری و روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...
به نقل از ایرنا، مظفر علی شائی روز سه‌شنبه در پاسخ به عدم تحقق جذب اعتبار ۵۰ درصدی سهم مشارکتی خود برای احداث سه زمین چمن ورزشی در شهرستان هلیلان، اظهار داشت: برای تامین اعتبار سهم ۵۰ درصدی، سازمان رایزنی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها