پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای دوربرگردان محدوده کلاصفا آمل
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۵۱

برگزاری مناقصه اجرای دوربرگردان محدوده کلاصفا آمل

نماینده مردم آمل در مجلس از برنامه ریزی و پیگیری انتقال آب سد لار در زمان بحران کم آبی به آمل خبر داد.

عزت الله یوسفیان ملا  از پیگیری انتقال آب سد لار در زمان بحران آب به آمل خبرداد و خاطرنشان کرد: اگر بارندگی ادامه داشته باشد و آب سد لار بالاتر بیاید ما مکاتباتی را انجام دادیم تا در زمان مشکل کم آبی، پنج میلیون متر مکعب آب به آمل سرازیر شود.

وی گفت برای این مهم مکاتبات و کارهای اولیه انجام شد تا در زمان کم آبی دچار مشکل نشویم اما مسئولان برای تامین آب تهران خیلی نگران هستند زیرا سطح آب سد لار پایین آمده است.

وی از اختصاص پنج هزار تن قیر یارانه ای به شهرداری آمل خبر داد و افزود: این قیر برای روکش آسفالت کوچه های سطح شهر آمل به شهرداری اختصاص یافت و تقریبا ٨۰ میلیارد ریال به نفع شهرداری می شود به طوری قیمت خرید قیر از قیرهای دولتی کمتر خواهد بود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اجرای دوربرگردان محدوده کلاصفا حدود هفت میلیارد ریال و برای محور آمل – چمستان حدود ٣۰ میلیارد ریال اختصاص یافت و برای تکمیل این پروژه به مناقصه گذاشته شد.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه برای روکش آسفالت معابر سطح روستاهای آمل حدود ٢۵ میلیارد ریال قیر خریداری شد و تحویل بنیاد مسکن دادیم، ادامه داد: الان در پایین خیابان لیتکوه و لاریجان مشغول روکش آسفالت هستند.

وی با اشاره به مشکلات آب کشاورزان خاطر نشان کرد: بارش برف و باران در روزهای گذشته یک مقدار به ما کمک کرد تا با مشکل آب مواجه نباشیم.

یوسفیان با بیان اینکه بعد از راه اندازی سد هراز هیچ مشکلی برای آب نخواهیم داشت، افزود: در یک ماه اخیر همسایگان شهرستان آمل به کشاورزان این شهرستان فشار آوردند تا آب به شهرهای دیگر منتقل شود ولی باید این را باور کنیم که به دلیل حضور کشاورزان آملی، حق و اولویت با آملی ها است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها