دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای پروژه چهارخطه ازنا- شازندبه
۲ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۷

برگزاری مناقصه اجرای پروژه چهارخطه ازنا- شازندبه

مجید کیان‌پور، نماینده مردم دورود و ازنا درباره پروژه چهارخطه ازنا- شازندبه گفت: ۳۶ کیلومتر این جاده در لرستان واقع شده که ۱۸ کیلومتر آن را جهاد نصر آغاز کرده است. دو قطعه‌ی سه و ۶ کیلومتری دیگر به پیمانکارهای جدید واگذار شده و مابقی آن برای مناقصه رفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه عرض جاده کنونی این مسیر کم است، اضافه کرد: به‌علت تردد زیاد خودروهای سبک و سنگین تصادفات این جاده زیاد و با اینکه وعده‌های بسیاری داده شده اما هنور برای تکمیل خیلی زمان نیاز دارد.

پروژه چهارخطه ازنا- شازند در حالی مدت‌ها تعطیل بوده که از آن به عنوان جاده مرگ یاد می‌شود و تعداد زیاد کشته‌ها که البته آمار ضد و نقیضی دارد، باعث شد تابستان امسال مردم ازنا چند روز با تجمع آن را مسدود کنند که با حضور مسئولان بازگشایی شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب