پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای پل تالش
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۶

برگزاری مناقصه اجرای پل تالش

فرماندار تالش گفت: فاز اول پروژه تعریض پل کمربندی تالش شروع به کار کرد و از سوی اعتبارات ملی، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه برآورد هزینه شد .

سید عیسی مهدوی اعلام کرد: به لطف خدا و همت و درایت دولت تدبیر و امید و مسئولان وقت، فاز اول پروژه تعریض پل کمربندی تالش شروع به کار کرد و از سوی اعتبارات ملی، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه برآورد هزینه شد که تاکنون برای فاز اول ۳ میلیارد تومان تامین اعتبار شده و به شهرداری تالش ابلاغ شده و شهرداری تالش به‌زودی مناقصه مربوط به اجرای پل انجام خواهد داد.

فرماندار اذعان داشت: بر هیچ‌کس پوشیده نیست که یکی اساسی‌ترین مشکلات شهرستان ما پل کمربندی بود که حل این مهم، کمک شایانی به عبور و مرور مطمئن ترانزیت‌ها، حل معضلات ترافیکی درون‌شهری و کمربندی و کاهش تصادفات جزیی و کلی خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم این پروژه با نگاه تیزبین و پیگیرانه‌ی دولت وقت در اسرع وقت به نتیجه برسد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها