پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۲۶

برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر ورامین طی سخنانی ضمن تشریح عملکرد یک ساله خود اعلام کرد: وضعیت شبکه آب رسانی ورامین نزدیک به روزرسانی است و آمار حوادث آب نیز به صورت چشمگیر کاهش یافته است و اگر سرعت اصلاح شبکه فرسوده شهری کاهش یابد ، این امور به اهداف خدماتی خود نخواهد رسید.

علیکایی افزود: در سال های گذشته میانگین سالانه اصلاح شبکه فرسوده و شبکه گذاری آب در ورامین حدود ۳ کیلومتر بوده است، ولی در ۲ سال اخیر و با اقدامی جهادی این میانگین افزایش ۵ برابری داشته به نحوی که در سال گذشته به ۱۶.۵ کیلومتر رسیده است.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین اضافه کرد: در سال گذشته ۱۰۳ معبر اصلی و کوچه و خیابان با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در شهر ورامین و خیرآباد مورد اصلاح و نوسازی شبکه آب قرار گرفته است.

علیکایی سپس به گزارش عملکرد عملیات اجرایی جمع آوری فاضلاب شهری در ورامین پرداخت و گفت : در شهر ورامین ودر سال گذشته ۲۳ کیلومتر لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب شهری با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال انجام شده است و این شرکت آمادگی دارد با جذب پیمانکاران متعدد و انجام تشریفات قانونی و پیش بینی لازم ، نسبت به اجرای ۳۰ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهری در سال جاری اقدام کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴ پیمانکار در سطح شهر ورامین فعال هستند و مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین با ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز در حال انجام تشریفات قانونی است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ورامین در ادامه گفت : در سال جاری با ادامه عملیات کلکتور اصلی شهر، منطقه سیلو و شمال امرآباد به این کلکتور متصل و وضعیت فشار توزیع آب در کل شهر ورامین مناسب و یکسان خواهد شد.

علیکایی در پایان گفت : همکاری و هماهنگی با مجموعه مدیریت شهری و شهرداری ورامین یکی از سیاست های آبفا در اجرای پروژه هاست و معابری که در در اولویت روکش آسفالت شهرداری قرار دارد ، آبفا نیز در صورت لزوم نسبت به اصلاح و نوسازی و شبکه گذاری آن اقدام نموده است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...
به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

فرزان عباسیان گفت:۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های فاضلاب در شهرستان‌های مسجدسلیمان، ماهشهر، بندر امام و شادگان در نظر گرفته شده که اسناد آن از حدود ۱۰ روز پیش در سامانه دولت قرار گرفته است. اعتبار پروژه‌های فاضلاب آبادان که...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با تاکید براینکه کمبود آب در شیراز جدی است، گفت: در ماه های تیر و مرداد به دلیل شدت گرما، شاهد افزایش مصرف آب هستیم و با توجه به میزان تولید، کمبود آب در...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها