سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه احداث مراکز خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۷

اعتبارات مناسبی از وزارت بهداشت دریافت کرد

برگزاری مناقصه احداث مراکز خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، «علیرضا بیگلری» در جلسه کارگروه بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص ایجاد توسعه و اشتغال پایدار در مناطق روستایی استان زنجان، با بیان این‌که زنجان جزو استان‌های موفق در اجرای پروژه‌های بهداشتی و درمانی کشور است، اظهار کرد: از مجموع ۲۲۶ پروژه تعریف شده برای استان زنجان ۲۸ پروژه تاکنون به اتمام رسیده که با تکمیل ۱۰۹ پروژه دیگر بیش از ۶۰ درصد تعهدات ایجاد شده محقق می‌شود.

وی با اشاره به این‌که این پروژه‌ها مطابق تفاهم‌نامه میان دانشگاه علوم‌پزشکی استان، استانداری زنجان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری و ساخته می‌شود، افزود: اعتبارات مناسبی از وزارت بهداشت دریافت شده و این پروژه‌ها در بازه زمانی دو ساله تعریف شده که در یک سال اخیر عمده آن انجام شده است.

این مسئول به وضعیت دیگر پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان اشاره کرد و یادآور شد: ۹ مورد از مجموع پروژه‌های تعریف شده فاقد زمین هستند که در شهر زنجان و نقاط شهری پرتراکم قرار دارند که مساعدت‌هایی برای حل مشکلات برگزاری مناقصه احداث مراکز خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان انجام شده و دو پروژه نیز در مرحله طراحی و ۸ پروژه دیگر در مرحله مناقصه قرار دارد.

بیگلری، عمده پروژه‌های بهداشتی و درمانی تعریف شده را در مناطق روستایی دانست و خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد پروژه‌های بهداشتی و درمانی، شهری هستند، برخی پروژه‌ها شامل مراکز جامع خدمات بهداشتی و پایگاه‌های سلامت شهری و روستایی می‌شوند و برخی نیز خانه بهداشت، پانسیون پزشکی روستایی و آموزش بهورز را شامل می‌شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...
هادی بیگی‌نژاد ،با اشاره به کلنگ‌زنی پروژه ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی در بهمن ماه سال گذشته، اظهار کرد: ما در گام نخست به مجوز نیاز داشتیم که صادر شد، گام بعدی، انتخاب پیمانکار و شروع کار بود تا مقدمات...

مطالب مرتبط با برچسب