پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه استانداردسازی ۱۸۳ انشعاب آب در روستای شیخ حسن
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۵۷

برگزاری مناقصه استانداردسازی ۱۸۳ انشعاب آب در روستای شیخ حسن

نظرآباد – فرماندار نظرآباد با اشاره به اینکه مشکل گل‌آلود بودن آب در روستای شیخ حسن حل‌شده، از احداث خط انتقال در این روستا خبر داد.

محمدرضا فلاح نژاد با اشاره به گل‌آلود بودن آب آشامیدنی روستای شیخ حسن نظرآباد، اظهار کرد: اداره آبفای شهرستان اقدامات مهمی در راستای بهبود وضعیت آب شرب این روستا انجام داده است.

وی در ادامه از احداث ۸۰۰ متر خط انتقال آب و دیوارکشی تأسیسات آب‌رسانی روستای شیخ حسن خبر داد و بیان کرد: همچنین ۳ هزار و ۶۰۰ متر شبکه توزیع آب اصلاح و ۱۵۰ فقره انشعاب نیز استانداردسازی شده است.

فرماندار نظرآباد از تخصیص ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار استانی برای رفع مشکل آب شرب روستای شیخ حسن نظرآباد خبر داد و خاطرنشان کرد: استانداردسازی ۱۸۳ انشعاب در این روستا در دستور کار قرار دارد اما پیمانکاران به علت نوسان قیمت و عدم ثبات بازار کار را قبول نمی‌کنند و باید دوباره مناقصه‌ای در این رابطه برگزار شود.

فلاح نژاد از بهسازی تأسیسات و برقی سازی چاه قدیمی در روستای شیخ حسن خبر داد و گفت: برای کاهش بهره‌برداری از این چاه، چاه آب جدیدی طی روزهای آتی راه‌اندازی می‌شود.

به گفته وی از ابتدای اعتراضات مردم نسبت به گل‌آلود بودن آب شرب روستای شیخ حسن تا پایان عملیات اجرایی، آب‌رسانی سیار انجام‌شده است و اکنون مشکل کمبود و گل‌آلود بودن آب در این روستا رفع شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها